SICO Print Solutions to coś więcej niż dystrybutor z wysokojakościowymi urządzeniami, mediami i akcesoriami do druku wielkoformatowego oraz sitodruku. Jesteśmy doświadczonymi fachowcami w swojej dziedzinie i zajmujemy się również serwisem maszyn. Dysponujemy więc bogatym zapleczem części, elementów, podzespołów i akcesoriów do drukarek wielkoformatowych. Nie tylko wykorzystujemy to zaplecze w pracy, ale także dystrybuujemy przez sieć naszych oddziałów. Dzięki temu możesz kupić odpowiednie części zamienne do swojego sprzętu i samodzielnie wymienić zużyte, wadliwe lub zepsute elementy lub też skorzystać z usług naszego profesjonalnego działu serwisu.

Oferta części zamiennych w SICO Print Solutions.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży m.in. głowice, pompy, dampery i wipery. Oferujemy także systemy stałego zasilania i kompletne zestawy do podawania atramentu. Ponadto znajdziesz u nas elementy czyszczące, chipy, resetery oraz puste cartridge. Ofertę dopełniają taśmy komunikacyjne, mechaniczne elementy eksploatacyjne i wiele innych propozycji.

Produkty zebrane w tej kategorii są kompatybilne z różnymi typami drukarek, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółowymi opisami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.