Produkty

W branży reklamowej jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań do promocji firmy jest tworzenie reklam wielkoformatowych. Do ich zalet niewątpliwie należy łatwość w dotarciu do odbiorcy, a więc do wielu potencjalnych klientów, zatem są często wybierane przez reklamodawców.

Jeśli świadczysz usługi reklamowe, w skład których wchodzi druk wielkoformatowy – sublimacyjny czy  solwentowy, zaopatruj się w dobrej jakości produkty – dzięki temu osiągniesz najlepsze efekty. Zastosowanie solidnych atramentów, gwarantuje wyższą jakość wykonanej usługi i większe zadowolenie klientów.

W ofercie SICO znajdziesz atramenty solwentowe, sublimacyjne i UV znanych w branży i zaufanych producentów, takich jak Mimaki, InxDigital, czy Sensient. Jako oficjalny dystrybutor tych marek możemy polecić Ci rozwiązania najlepiej odpowiadające Twojemu profilowi działania i Twoim potrzebom. Proponujemy również specjalne tekstylia i papiery do druku, a także niezawodne folie samoprzylepne i laminaty. Wszystko, czego potrzebujesz w Twojej drukarni dostępne w jednym miejscu – zapraszamy do zakupów!