Keencut

Keencut gwarantuje, że każde cięcie to perfekcyjne cięcie. Wykorzystuje wiodącą na rynku wiedzę fachową i najwyższą jakość produkcji, aby tworzyć bezpieczne, dokładne i proste w użyciu urządzenia tnące dla wyspecjalizowanych użytkowników w branży szyldów, druku wielkoformatowego i oprawiania obrazów.
Projektuje wysoce precyzyjne ręczne maszyny tnące do zadań specjalistycznych, opracowując innowacyjne pomysły, które przyspieszają przepływ pracy i zwiększają produktywność. Głównym celem firmy jest zawsze bezpieczeństwo. Nożyce Keencut zostały zaprojektowane tak, aby chronić podczas cięcia najtwardszych materiałów.
Kontroluje jakość i dokładność poprzez produkcję wszystkich głównych komponentów w zakładzie w Corby w Wielkiej Brytanii. Wykorzystuje najwyższej jakości surowce oraz najnowocześniejszy park maszynowy, firma jest przekonana o niezawodności i trwałości każdej maszyny Keencut.
W przeciwieństwie do innych producentów, dla każdej maszyny określany jest poziom dokładności i oferowana jest kompleksowa 5-letnia gwarancja.
Dzięki ciągłemu programowi projektowania i rozwoju, innowacyjnemu wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości oraz wiedzy inżynierów wyznaczono wysokie standardy, które nigdy nie zostały dorównane.
Urządzenia są niezbędnym narzędziem w wielu różnych branżach i zawodach, w tym w druku, tekstyliach, opakowaniach, druku fleksograficznym, oprawianiu obrazów, kuratorstwie muzealnym, studiach technicznych i projektowych, edukacji i grafice artystycznej.