Mimaki JFX600-2513 pierwsza instalacja w Polsce

03-04-2024

Sico Print Solutions instaluje pierwszą w Polsce drukarkę stołową Mimaki JFX600-2513 w firmie ComfortPrint.

Warszawa, 27 marca 2024 r. – Sico Print Solutions, wiodący dystrybutor rozwiązań dla druku wielkoformatowego w Polsce, z dumą ogłasza instalację pierwszej w kraju drukarki stołowej UV-LED Mimaki JFX600-2513 w firmie ComfortPrint. Nowa maszyna otwiera przed firmą nowe możliwości w zakresie druku na szerokiej gamie materiałów i przedmiotów.

Przemysłowa, wielkoformatowa drukarka UV-LED Mimaki JFX600-2513 z płaskim stołem umożliwia zadrukowywanie materiałów o grubości do 60 mm w formacie do 2500 x 1300 mm. To kompaktowe, ale wydajne urządzenie, które idealnie nadaje się do druku na szerokiej gamie materiałów, takich jak płyty PCV, akryl, drewno, plexi, dibond, plastik, a nawet szkło. Urządzenie oferuje wysoką jakość druku 2.5D (druk aż do 17 warstw!), szeroką gamę kolorów oraz tekstur na powierzchni druku, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą tworzyć spersonalizowane i efektowne wydruki. Drukarka wykorzystuje technologię druku UV LED i posiada dedykowane atramenty z ekologicznymi certyfikatami Greenguard Gold. Została wyposażona w innowacyjne technologie Mimaki: NCU, NRS, MCT, MAPS,WFC, MFD, MCC, MBiS, które zapewniaj wysoką jakość wydruków, żywe kolory i trwałość.

ComfortPrint z siedzibą w Bielawie k.Warszawy, to firma specjalizująca się w cyfrowym druku wielkoformatowym i oferuje szeroką gamę usług w dziedzinie reklamy. Firma ComfortPrint od lat korzysta z rozwiązań Mimaki i jest pod wrażeniem możliwości oferowanych przez drukarkę JFX600-2513.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej drukarki Mimaki JFX600-2513” – powiedział Eryk Lichocki, właściciel firmy ComfortPrint. “Drukarka jest łatwa w obsłudze i oferuje doskonałą jakość druku. Dzięki temu możemy tworzyć bardziej efektowne i spersonalizowane wydruki reklamowe dla naszych klientów. Drukarka ta pozwoli nam na poszerzenie oferty o nowe produkty i usługi. Największe wrażenie zrobiła na nas prędkość z jaką JFX600-2513 drukuje, nawet do 200m2/h!”

Dominik Borkowski, Manager Działu Sprzedaży Maszyn w Sico Print Solutions, dodał: “Cieszymy się, że możemy dostarczyć firmie ComfortPrint pierwszą w Polsce drukarkę Mimaki JFX60025-13. Jesteśmy przekonani, że to urządzenie pomoże firmie ComfortPrint rozwinąć działalność i zwiększyć konkurencyjność. Mimaki JFX 600-2513 to idealna drukarka dla firm, które chcą poszerzyć swoją ofertę o druk na nietypowych materiałach”.

O firmie ComfortPrint
ComfortPrint to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, specjalizująca się w druku cyfrowym i wielkoformatowym. Firma oferuje szeroką gamę usług w dziedzinie realizacji reklamy, w tym druk plakatów, banerów i wiele innych. ComfortPrint jest znana z wysokiej jakości druku i konkurencyjnych cen. Firma jest w branży promotorem trendu sustainable; robiąc swoje produkcje na materiałach ECO friendly: papierach i płytach papierowych Dispa czy Swedboard.

O firmie Sico Print Solutions
Sico Print Solutions jest wiodącym dystrybutorem rozwiązań druku wielkoformatowego w Polsce. Firma oferuje szeroką gamę ploterów, drukarek, materiałów eksploatacyjnych eksploatacyjnych i mediów do druku solwentowego, sublimacyjnego, UV i DFT czołowych producentów. Sico Print Solutions zapewnia również swoim klientom kompleksowe usługi serwisowe i doradztwo.

 

https://mimakipolska.pl/druk-uv-flatbed/jfx600-2513-2/