w młodym ciele młody duch!

w młodym ciele młody duch!
14-06-2022

w młodym ciele młody duch!
Największa piłkarska impreza dla dzieci 2022 roku na Mazowszu.

Mieliśmy niewątpliwą przyjemność wesprzeć, poprzez ufundowanie nagród, rywalizację dzieci z roczników od 2012 do 2015 w finale MINI MISTRZOSTW ŚWIATA w piłce nożnej, które odbyły się 11 czerwca 2022r. na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego.

W całym turnieju udział wzięły 32 drużyny występujące w wylosowanych strojach reprezentacji narodowych. Do Wielkiego Finału awansowało po 8 najlepszych zespołów z każdego rocznika.

Event miał charakter pikniku rodzinnego połączonego z turniejem piłkarskim dla dzieci. Oprócz sportowej rywalizacji zorganizowano również konkursy z nagrodami dla dorosłych i dzieci, animacje, zabawy, dostępna była strefa gastronomiczna oraz dmuchańce.

Celem imprezy było promowanie piłki nożnej wśród dzieci, uczenie zasad Fair Play,
kształtowanie zdrowego stylu życia i aktywizację lokalnych środowisk sportowych.
Była to też świetna okazja do wyłonienia najzdolniejszych piłkarek i piłkarzy z n/w roczników jak i możliwość nawiązania współpracy sportowej między klubami, wymiany doświadczeń szkoleniowych i organizacyjnych.

Z ciekawostek…..mecze rozgrywane były specjalnie przygotowaną piłką, a dodatkową atrakcją był mecz drużyny gwiazd: Organizatorzy kontra Trenerzy!
Zapraszamy na foto relację!