MSS

Atrament solwentowy Inx Digital MSS

Eco solwentowe atramenty INX Digital MSS marki TRIANGLE, do drukarek solwentowych Mimaki® korzystających z atramentów Mimaki® SS21.

Produkty INX Digital z serii MSS marki TRIANGLE na bazie rozpuszczalników winylowych ECO są zoptymalizowane pod kątem wysokiej gęstości pigmentu i szerokiej gamy kolorów. Są one używane na szerokiej gamie elastycznych nośników graficznych. Atramenty te są przeznaczone do wstrzykiwania przez piezoelektryczne głowice drukujące DOD w temperaturze otoczenia. Atramenty Triangle typu Eco solwent; kolorystycznie i chemicznie kompatybilne z Mimaki SS21; nie jest wymagane płukanie ani profilowane; mniej intensywne w zapachu, szybko schnące; trwałość przetestowana w ciężkich warunkach zewnętrznych. Przystosowane do użycia z systemami MBISS, 2 000ml, bag.

CMYK – system MBISS- 2 000ml, bag
Atrament solwentowy INX Digital MSS- MBISS do głowic: Epson DX4,DX5,DX8

CMYK – system ECO Bulk – 2 000ml, bag
Atrament solwentowy INX Digital MSS- ECO Bulk do głowic: Epson DX4,DX5,DX7

CMYK – system otwarty – 1l , butelka
Atrament solwentowy INX Digital MSS- system otwarty do głowic: Epson DX4,DX5,DX7

Atramenty solwentowe INX Digital dedykowane do drukarek Mimaki: JV33; CJV/JV150; CJV/JV300; JV34; CJV30; JV5

Korzyści MSS

łatwy w użyciu

wysoka jakość

wysoka gęstość

ekologiczne opakowanie

kompatybilny kolorystycznie

kompatybilny chemicznie

niski zapach

szybki czas schnięcia

gwarancja na zgodność

Atrament solwentowy INX Digital MSS okiem naszego eksperta:

Atrament solwentowy INX Digital MSS marki TRIANGLE to kolejny przykład tego, jak powinien wyglądać ekosolwentowy atrament Mix & Match . Łatwy w użyciu dzięki kompatybilności chemicznej i kolorystycznej.
Prawdziwy atrament ekosolwentowy, opracowany i wyprodukowany w Europie, który gwarantuje doskonałą wydajność, poparty technologicznym know-how grupy INX.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik