Folie i lakiery przemysłowe MacDermid Enthone

U nas zaopatrzysz się w wysokojakościowe oraz uniwersalne folie i lakiery przemysłowe MacDermid Autotype, czyli wyspecjalizowane i trwałe produkty dla drukarni oferującej sitodruk! Produkty od tej firmy to doskonały wybór, gdyż przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań chemicznych i materiałów do dalszej produkcji.

Oferta produktów MacDermid Autotype

Proponujemy m.in. folie poliestrowe i poliwęglanowe AUTOSTAT, AUTOTEX lub AUTOFLEX, które charakteryzują się niską kurczliwością, stabilnością termiczną oraz wysoką odpornością na zarysowania i zużycie. Są przeznaczone do produkcji osprzętu komputerowego, w tym klawiatur membranowych, przycisków lub wyświetlaczy.

Mamy również lakiery przemysłowe, w tym modele FOTOTEX, WINDOTEX oraz PRINT & PEEL LIQUID. Wybrane produkty są przeznaczone do nadrukowywania tekstury, a inne zapewniają doskonałą ochronę części lub całej powierzchni produktu przed zabrudzeniami, kurzem czy zarysowaniem. Nadają się zarówno do używania w celu ochrony powierzchni w trakcie obróbki sprzętu, jak i do zabezpieczenia urządzeń podczas transportu.

Mamy to, czego szukasz?