SICO Polska – oficjalny dystrybutor Mimaki zaprasza w imieniu producenta na wirtualny festiwal Virtual Print Festival, który zastąpi odwołane targi FESPA 2020 w marcu.

SICO Polska – oficjalny dystrybutor Mimaki zaprasza w imieniu producenta na wirtualny festiwal Virtual Print Festival, który zastąpi odwołane targi FESPA 2020 w marcu.
20-03-2020

Mimaki Virtual Print Festival: wszystko, czego można oczekiwać od Mimaki na FESPA w trybie online w dniach 24 marca – 24 kwietnia !

Aby uzyskać więcej informacji na temat pokazów online, webinariów na żywo, wycieczek po stoiskach wideo i wirtualnych sesji kawy, odwiedź Mimaki na www.mimakieurope.com/virtual-print-festival

Mimaki zapowiada innowacyjne, wirtualne wydarzenie, którego celem jest inspiracja, informowanie i zachęcanie do współpracy obecnych i potencjalnych klientów.

W ramach festiwalu zaprezentowane i przedstawione zostaną informacje o działaniach firmy, najnowszych produktach, odbędą się seminaria edukacyjne online oraz czaty na żywo „Pytania i odpowiedzi”.

Firma Mimaki poinformowała o organizacji interaktywnej, interesującej imprezy online pod nazwą „Mimaki Virtual Print Festival”, podczas której obecni i potencjalni klienci będą mogli w ciekawy i niepowtarzalny sposób zapoznać się z produktami firmy, poznać je bliżej podczas wirtualnych prezentacji, uczestniczyć w różnych konkursach i nawiązać interesujące kontakty. Podczas imprezy odbędzie się cykl seminariów online dla grup i pojedynczych osób. Impreza rozpocznie się w dniu 24 marca 2020, tj. dokładnie w tym samym dniu, w którym miały rozpocząć się targi FESPA 2020. Mimaki będzie przedstawiać nowe produkty, trendy i zamierzenia w odstępach tygodniowych, aż do końca kwietnia.

Organizując to wydarzenie w rzeczywistości wirtualnej w tym samym czasie, w którym były planowane oryginalne targi FESPA 2020, Mimaki chce zapewnić uczestnikom online jak najwięcej korzyści, które oferowałaby im impreza pierwotna. W tym celu spółka umożliwi zarówno swoim obecnym, jak i potencjalnym klientom i partnerom wirtualne uczestnictwo w prezentacjach produktów, odwiedzenie stoiska, jakie miała mieć na FESPA 2020, indywidualne czaty w celu omówienia szczególnych wymagań biznesu i zagadnień technicznych, a także uczestnictwo w sesjach na żywo z pracownikami FESPA w celu wymiany informacji i wiedzy. Podczas sesji, w których będą uczestniczyć przedstawiciele Mimaki w otwartym dialogu prowadzonym z klientami z wszystkich segmentów rynku, będzie omawiana całość zagadnień, w tym druk banerów, grafiki, nadruków na tkaninach i bezpośrednio na przedmiocie użytkowym (DTS), druk 3D i wiele innych.

Główne punkty programu Mimaki Print Festival są następujące:

  • Trendy w branży – współpraca Mimaki i FESPA: Mimaki i FESPA wspólnie zorganizują seminaria online przedstawiające aktualne trendy i wyzwania rynkowe oraz okazje biznesowe obecne w branży drukarskiej.
  • Prezentacje produktów: Podczas imprezy będą pokazywane krótkie nagrania wideo przedstawiające pełnię korzyści i możliwości najnowszych technologii Mimaki. W ramach tych nagrań przedstawione zostanie wszechstronne urządzenie drukujące Tx300P-1800 MkII umożliwiające bezpośredni nadruk na tkaninie oraz druk transferowy.
  • Czaty na żywo z ekspertami: Osobom, które są zainteresowane odpowiedzią na jakieś konkretne pytanie lub które nie mogą uczestniczyć w całej sesji, Mimaki zapewni możliwość kontaktu online lub w czacie na żywo z ekspertami z każdej dziedziny w czasie pierwszego tygodnia imprezy (tj. od 24 do 27 marca).

Informacje o aktualnym harmonogramie sesji, terminach konkursów oraz szczegóły Mimaki Print Festival, w tym zasady rejestracji, logowania i uczestnictwa w imprezie –

patrz: www.mimakieurope.com/virtual-print-festival.

Opracowano na podstawie materiałów Mimaki Europe.