Seminarium MIMAKI LIVE: COVID-19, a rynek przemysłowy, UV i 3D.

Seminarium MIMAKI LIVE: COVID-19, a rynek przemysłowy, UV i 3D.
19-08-2020

MIMAKI LIVE: COVID-19 A  RYNEK PRZEMYSŁOWY

Jako oficjalny partner firmy Mimaki Europe serdecznie zapraszamy na trzecie i ostatnie seminarium internetowe Mimaki Live, które  odbędzie się w czwartek 27 sierpnia o godz. 12.00.

Tematem wiodącym tego spotkania będzie omówienie wpływu sytuacji związanej z COVID-19 na sektor przemysłowy, produkcyjny, UV i druk 3D.

Zaproszeni prelegenci przeanalizują również pojawiające się na rynku możliwości w czasie kryzysu. W tym ekskluzywnym wydarzeniu transmitowanym na żywo weźmą udział przedstawiciele dostawcy mediów: 3A Composites GmbH oraz  dostawcy usług druku 3D Marketiger oraz Scotland’s Bravest Manufacturing Company (klient UV).  Wkrótce przedstawimy kolejnych gości. Serdecznie zapraszamy, gdyż z uwagi na prelegentów zapowiada się ekscytująca dyskusja panelowa!

Seminarium Mimaki Live jest emitowane za pośrednictwem platformy GoToWebinar i jest jednocześnie transmitowane na kanale YouTube Mimaki.

W celu rejestracji na seminarium należy zasubskrybować kanał YouTube Mimaki lub użyć poniższego linku rejestracyjnego.

Seminarium Mimaki Live rozpocznie się o godz. 12:00 i będzie podzielone na kilka sesji, do których można dołączyć w każdej chwili.

Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy!