Inx Digital Traingle Laminaty płynne

Seria specjalistycznych płynów czyszczących TRIANGLE® została opracowana w celu lepszego usuwania wszystkich rodzajów atramentów i ich pozostałości z drukarek.

PŁYN USF
Płyn do płukania i konserwacji systemów atramentów w drukarkach solwentowych. Stosowany, w celu przygotowania drukarki do używania atramentów Triangle lub, jeśli chcesz na przykład opróżnić system podawania i przygotować go na montaż nowych części tj. głowice drukujące. Płyn ten używany, jeśli także do codziennej konserwacji drukarki. Kompatybilny z wszystkimi atramentami solwentowymi Triangle. Nie wysycha, ale jeśli używasz go do konserwacji, należy zużyć go po otwarciu w przeciągu 3 miesięcy.

1506863-01LT Bottle USF Fluid

PŁYN PRZYGOTOWUJĄCY DLA SYSTEMU ATRAMENTÓW UV
Płyn do płukania i konserwacji systemów atramentów w drukarkach UV. Stosowany, w celu przygotowania drukarki do używania atramentów UV Triangle lub, jeśli chcesz na przykład opróżnić system podawania i przygotować go na montaż nowych części tj. głowice drukujące. Płyn ten używany, jeśli także do codziennej konserwacji drukarki. Kompatybilny z wszystkimi atramentami UV Triangle. Nie wysycha, ale jeśli używasz go do konserwacji, należy zużyć go po otwarciu w przeciągu 3 miesięcy

1469647-01LT Bottle UV Ink Train Conditioner
1469647-01LT Bottle UV Ink Train Conditioner

PŁYN DO KONWERSJI ATRAMENTÓW UV
Płyn ten jest podobny do płynu do przygotowania, ale jest przeznaczony specjalnie dla atramentów UV Triangle, kiedy musisz zainstalować nasz atrament po używaniu atramentów od INNYCH producentów. Jego formuła przypomina bardziej atrament niż płyn przygotowujący i jest skuteczniejsza w efektywnym usuwaniu pozostałości. Na ogół zalecamy stosowanie tego płynu do konwersji atramentów dla wszystkich produktów UV Triangle. Może być również używany jako płyn do konserwacji, gdzie sprawdzi się prawdopodobnie lepiej niż płyn do przygotowywania.

1515060-01LT Bottle UV Conversion Fluid

PŁYN DO PRZEMYWANIA DLA DRUKAREK UV
Płyn do przemywania jest płynem solwentowym kompatybilnym z atramentami Triangle i jest stosowany wyłącznie w procesach konserwacji na zewnątrz systemu atramentów. Jego głównym zastosowaniem jest „przecieranie na mokro” – powierzchnia głowicy jest przecierana miękką szmatką namoczoną w płynie do spłukiwania UV w celu usunięcia zanieczyszczeń z głowicy na płycie z dyszami. W wyjątkowych sytuacjach może zostać użyty wewnątrz głowic, jednak musi zostać przefiltrowany zewnętrznie i nie ponosimy odpowiedzialności za takie użycie.

1374382-01LT Bottle UV Wipping Fluid

PŁYN DO CZYSZCZENIA MW 0,5%
Płyn techniczny przeznaczony do długoterminowej konserwacji. Jest używany podobnie jak płyn do przemywania dla drukarek UV, raz w tygodniu (w zależności od poziomu produkcji i zanieczyszczenia) lub rzadziej. Należy stosować wyłącznie na powierzchnię płyty z dyszami głowicy. Należy założyć pełną odzież ochronną (okulary, rękawiczki, ochrona skóry).

1529576-01LT Bottle MW Cleaning Fluid .5%

Primery okiem naszego eksperta:

Płyny do czyszczenia drukarek są niezbędnymi środkami przy serwisie i w utrzymaniu pracy drukarek na najwyższym poziomie i powinny znajdować się w każdej profesjonalnej drukarni.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik