Papiery sublimacyjne Transjet

Papiery sublimacyjne Transjet
02-07-2019

Papiery sublimacyjne Transjet
Najwyższa precyzja transferu.

Chcemy, żeby nasi Klienci odnosili sukcesy. Aby umożliwić im prowadzenie efektywnej kosztowo produkcji wydruków wysokiej jakości, papiery sublimacyjne Transjet są opracowane tak, aby zapewnić maksymalny, powtarzalny transfer kolorów przy minimalnym zużyciu tuszu.

Stale pracujemy nad tym, aby odpowiadać na obecne i przyszłe zapotrzebowanie rynku. Dlatego właśnie nieustannie doskonalimy naszą ofertę papierów sublimacyjnych. Dzięki temu możemy oferować papiery do wszystkich popularnych systemów druku oraz szerokiej gamy tuszy, znakomicie sprawdzające się zarówno na tekstyliach
jak i na twardych podłożach.

Profesjonalne wsparcie
Oprócz naszych wysokiej jakości papierów oferujemy również profesjonalne wsparcie – od pomysłu Klienta po końcowy produkt i jego sukces. Udzielamy indywidualnych porad jak skutecznie korzystać z papierów sublimacyjnych Transjet, a nasi inżynierowie wspomagają Klientów w zarządzaniu kolorem i w docelowej produkcji.

Zrównoważony rozwój
Papiery sublimacyjne Transjet są ekologiczne, nie zawierają PE i są wyprodukowane w 100% z nadającej się do recyklingu masy papierowej i są oznaczone certyfikatem FSC®.

https://www.sico.pl/druk-wielkoformatowy/media-do-sublimacji/papiery-do-sublimacji-transjet