Mimaki UJF 6042 MkII e

Wysokiej jakości mała płaska drukarka atramentowa UV

Udoskonalona drukarka 6042MkII. Klienci mogą wybrać konfiguracje głowicy drukującej, rodzaje atramentu i różne konfiguracje atramentu. To sprawia, że ​​UJF6042 MkII e jest idealna dla firm, które chcą rozpocząć drukowanie personalizacji lub po prostu rozszerzyć swoją obecną ofertę.

Korzyści UJF 6042 MkII e

Najwyższy zwrot z inwestycji

wysoce wydajne, niezawodna drukarka

najwyższa produktywność

drukowanie w kolorze i bieli bez utraty szybkości druku

łatwa integracja dla zautomatyzowanej, nienadzorowanej produkcji z wykorzystaniem robotyki

ulepszone funkcje

łatwiejsza obsługa przy jednoczesnej redukcji błędów

wysoki zwrot

wysoka jakość i dokładność wydruku

umożliwia zadruk na mediach, które zastosowane w technologii lateksowej lub solwentowej mogłyby ulec uszkodzeniu ze względu na użycie wysokiej temperatury

połączenie białego i kolorowego atramentu zwiększa jakość zastosowań wykorzystujących przezroczyste i półprzezroczyste folie

Mimaki UJF6042 MKII e okiem naszego eksperta:

Ploter drukujący Mimaki UJF 6042 MkIIe posiada właściwości pozwalające użytkownikom (dostawcom usług druku komercyjnego, reklamowego, drukarniom materiałów reklamowych i produktów personalizowanych, producentom, technologom, wykładowcom i wytwórcom) na tworzenie produktów specjalnych, nagród, produktów personalizowanych, personalizowanej produkcji „od ręki”, elementów składowych i wiele innych.

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn

Zastosowane technologie

Nozzle Check Unit

NCU to oryginalny system czyszczenia dysz. Zatkane dysze są automatycznie wykrywane i czyszczone. Jeśli problemu zatkania nie udaje się rozwiązać czyszczeniem, zostaje automatycznie uruchomiona funkcja zamiany dysz (NRS) i urządzenie wznawia drukowanie. Funkcje te znacznie zmniejszają straty w wydruku spowodowane zatkanymi dyszami podczas ciągłego drukowania.

Nozzle Recovery System

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Fine Diffusion 1

technika przetwarzania obrazu zmniejsza przeskoki tonów i nierównomierne drukowanie w kolorze. Mimaki Fine Diffusion 1 (MFD1) został niedawno dodany do dołączonego oprogramowania RasterLink6 RIP. MFD1 redukuje szum generowany w danych obrazu podczas przetwarzania obrazu i umożliwia uzyskanie lepszych wyników drukowania bez przeskoków tonów i nierównych kolorów.

Waveform Control

technologia kontroli kształtu fali zapewnia wysoką jakość wydruku, poprzez rozpylanie kropel atramentu w prostych liniach z prawie idealnymi okrągłymi kropkami, zapewniając wyraźne i ostre litery, linie i krawędzie.

Mimaki Circulation Technology

Dzięki okresowemu krążeniu białego atramentu w linii od zbiornika do głowicy zapobiega się osadzaniu pigmentu. MCT zapewnia stabilną produkcję oraz zmniejszenie ilości atramentu i odpadów.

Mimaki Clear Control

Minimalizuje czas utwardzania atramentem aby zmniejszyć możliwość zapylenia zadrukowanej powierzchni.

Variable Dot Technology

Wysoką jakość obrazu osiągana się dzięki rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi oraz zmiennym rozmiarom kropli. Nawet drukowanie w trybie 4-kolorowym zapewnia nieziarnisty wydruk, dzięki czemu wydruki wykazują płynne gradacje i bardzo szczegółowe obrazy.

Poznaj markę Mimaki

Firma Mimaki Engineering została założona w Japonii w 1975 roku. Przez lata pracowała na pozycję globalnego lidera. Jest wiodącym producentem szerokoformatowych drukarek do druku atramentowego i ploterów tnących przeznaczonych na rynek oznakowań i poligrafii, rynek tekstylny, odzieżowy i rynki przemysłowe. Jest znana z nagradzanej wydajności swoich produktów, niezrównanej jakości konstrukcji i innowacyjnej technologii. Od pierwszego na świecie płaskiego plotera pisakowego formatu A2 po najbardziej ekonomiczną, wielkoformatową drukarkę UV LED, jaką kiedykolwiek widział świat, Mimaki intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz wkłada ogromny wysiłek w tworzenie innowacyjnych technologii i pionierskich nowych produktów. Firma Mimaki zaangażowana jest w rozwój technologii, która ustanawia nowe standardy w branży, tworząc maszyny i produkty zamieniające to, co wyobrażają sobie klienci, w zapierającą dech w piersiach rzeczywistość. Nasza współpraca z japońskim producentem trwa od 2011 roku. Pierwszą sprzedaną drukarką przez Sico był model Mimaki JV33-160s do firmy Mitko w kwietniu 2011 r. Jesteśmy dumnym autoryzowanym dystrybutorem sprzedaży i serwisu drukarek, ploterów tnących, atramentów i części zamiennych Mimaki.

Specyfikacja

Parametr

UJF-6042 MkII

Głowica

Głowica piezo On-demand (4 głowice ułożone naprzemiennie)

Rozdzielczość druku

max. 1200 x 1200dpi

Atrament

LH - 100/LUS-120/LUS- 150

Preimer: PR-200

Opakowanie: 250 ml butelka, 1 litr butelka

Funkcja cyrkulacji atramentu

Cyrkulacja atramentu w głowicy i w kanale atramentu

Maksymalny obszar druku

610 x 420 mm (rozm. A2)

Maksymalna grubość mediów

153 mm

Waga mediów

8 kg lub mniej

Metoda przytrzymywania mediów

stół z podciśnieniem

Dokładność poziomu płaskiego stołu

0,3 mm

Podsys

Tak

Umiejscowienie podłoża

Strana prawa

Ruch

Wykonywany przez stół

Osłona

pełna osłona na całym stole

Dokładność absolutna

±0,3 mm lub ± 0,3% w zależności, która wartość jest większa

Dokładnośc powtarzalna

±0,2 mm lub ± 0,1% w zależności, która wartość jest większa

Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.)

1665 mm x1150mm x 856mm

Zakres pracy stołu

153 mm

Interfejs

USB2.0/ Internet

Certyfikaty

VCCI klasa A/FCC klasa A/ UL60950-1 / Oznakowanie CE /Dyrektywa EMC, , Dyrektywa o niskim napięciu, Dyrektywa maszynowa)/Raport CB/Dyrektywa RoHS/Dyrektywa REACH/Energy Star/IEC60825-1

Hałas

Tryb bezczynności: do 55 dB(FAST -A pomiar w odległości 1m od źródła), praca ciągła: do 65 dB, praca przerywana: do 70 dB.

Wymiary do transportu (szer. x gł. x wys.)

1860 mm × 1290 mm × 1112 mm

Waga

150 kg

Zasilanie

Jedna faza AC 100~240V, 50/60 Hz

Pobór mocy

do 800 W

Wymagane warunki otoczenia

Temp.: 20 – 30°C ± 10

Wilgotność względna: 35 – 65%Rh (bez kondensacji)

Zapylenie typowe dla środowiska biurowego

Pliki do pobrania

Pomagamy w uzyskaniu finansowania w banku Milenium Leasing

rata leasingu od
657,49 pln/mc*

Podobne produkty

Kontakt

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn


Mob. (+48)694 348 554
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]