Mimaki JFX200-2531

Uniwersalny, wysokiej jakości ploter drukujący kolejnej generacji łączący wspaniałe rezultaty druku z wysoką wydajnością.

Wiodąca w swojej klasie seria płaskich drukarek LED UV firmy Mimaki JFX200 została rozszerzona o model JFX200-2531. JFX200-2531 ma dwukrotnie większy obszar drukowania w porównaniu z podstawowym modelem JFX200-2513. Dzięki tak dużemu rozmiarowi stołu i kilku nowym funkcjom, JFX200-2531 zapewnia niezrównaną wydajność i produktywność dla profesjonalnych firm zajmujących się szyldem i grafiką.

Korzyści JFX200-2531

wysoce wydajne drukowanie z prędkością do 25 m2/h

max. obszar zadruku 2,5mx 3,1m

dwa punkty początkowe zwiększają produktywność

dwie niezależne pompy próżniowe

dwa panele sterowania z przodu i z tyłu

nowo opracowany moduł zasilania atramentem

kołki układu upraszczające proces wyrównywania nośników

druk dwuwarstwowy białym atramentem

druk na przezroczystych i kolorowych podłożach

jednostka próżniowa, jonizator i wysokowydajne oprogramowanie Rasterlink RIP w standardzie

możliwość druku na szerokich mediach

wysoka jakość i dokładność wydruku

umożliwia zadruk na mediach, które zastosowane w technologii lateksowej lub solwentowej mogłyby ulec uszkodzeniu ze względu na użycie wysokiej temperatury

połączenie białego i kolorowego atramentu zwiększa jakość zastosowań wykorzystujących przezroczyste i półprzezroczyste folie

druk dwuwarstwowy aby uzyskać bardziej zróżnicowany zakres zastosowań

Mimaki JFX200-2531 okiem naszego eksperta:

z JFX200-2531 możesz tworzyć: reprodukcje dzieł sztuki, grafiki podświetlane, szyldy budowlane i wystawowe, displaye, opakowania sztywne, soczewkowe (druk z efektami 3D), identyfikatory, logo (3D), panele operacyjne, artykuły promocyjne, upominki relacyjne, akcesoria i wiele innych… Podłoża, które mozesz wykorzystać: akryle, poliwęglany, PVC, szkło, aluminium, metal, poliester, płyta piankowa, styren, drewno, kamień.

Należy zwrócić uwagę na przyczepność farby, chociaż będzie ona drukować na prawie każdym podłożu, poziomy przyczepności różnią się w zależności od materiału.

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn / Manager of Devices Sales Department

Zastosowane technologie

Nozzle Recovery System

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Advanced Pass System

Ogranicza prążkowanie poprzez rozpraszanie kropel atramentu między przejściami.

Mimaki Fine Diffusion 1

technika przetwarzania obrazu zmniejsza przeskoki tonów i nierównomierne drukowanie w kolorze. Mimaki Fine Diffusion 1 (MFD1) został niedawno dodany do dołączonego oprogramowania RasterLink6 RIP. MFD1 redukuje szum generowany w danych obrazu podczas przetwarzania obrazu i umożliwia uzyskanie lepszych wyników drukowania bez przeskoków tonów i nierównych kolorów.

Waveform Control

technologia kontroli kształtu fali zapewnia wysoką jakość wydruku, poprzez rozpylanie kropel atramentu w prostych liniach z prawie idealnymi okrągłymi kropkami, zapewniając wyraźne i ostre litery, linie i krawędzie.

Mimaki Circulation Technology

Dzięki okresowemu krążeniu białego atramentu w linii od zbiornika do głowicy zapobiega się osadzaniu pigmentu. MCT zapewnia stabilną produkcję oraz zmniejszenie ilości atramentu i odpadów.

Mimaki Bulk Ink System

dzięki okresowemu krążeniu białego atramentu w linii od zbiornika do głowicy zapobiega się osadzaniu pigmentu. MCT zapewnia stabilną produkcję oraz zmniejszenie ilości atramentu i odpadów.

Variable Dot Technology

Wysoką jakość obrazu osiągana się dzięki rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi oraz zmiennym rozmiarom kropli. Nawet drukowanie w trybie 4-kolorowym zapewnia nieziarnisty wydruk, dzięki czemu wydruki wykazują płynne gradacje i bardzo szczegółowe obrazy.

Poznaj markę Mimaki

Firma Mimaki Engineering została założona w Japonii w 1975 roku. Przez lata pracowała na pozycję globalnego lidera. Jest wiodącym producentem szerokoformatowych drukarek do druku atramentowego i ploterów tnących przeznaczonych na rynek oznakowań i poligrafii, rynek tekstylny, odzieżowy i rynki przemysłowe. Jest znana z nagradzanej wydajności swoich produktów, niezrównanej jakości konstrukcji i innowacyjnej technologii. Od pierwszego na świecie płaskiego plotera pisakowego formatu A2 po najbardziej ekonomiczną, wielkoformatową drukarkę UV LED, jaką kiedykolwiek widział świat, Mimaki intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz wkłada ogromny wysiłek w tworzenie innowacyjnych technologii i pionierskich nowych produktów. Firma Mimaki zaangażowana jest w rozwój technologii, która ustanawia nowe standardy w branży, tworząc maszyny i produkty zamieniające to, co wyobrażają sobie klienci, w zapierającą dech w piersiach rzeczywistość. Nasza współpraca z japońskim producentem trwa od 2011 roku. Pierwszą sprzedaną drukarką przez Sico był model Mimaki JV33-160s do firmy Mitko w kwietniu 2011 r. Jesteśmy dumnym autoryzowanym dystrybutorem sprzedaży i serwisu drukarek, ploterów tnących, atramentów i części zamiennych Mimaki.

Specyfikacja

Parametr

JFX200-2531

Głowica

piezo On-demand (2 głowice rozmieszczone naprzemiennie)

Rozdzielczość druku

300 dpi, 450 dpi, 600 dpi, 900 dpi, 1200 dpi

Atrament

Rodzaj

Atrament utrwalany UV; sztywny: LH-100 (C,M,Y,K,W,CL); rozciągliwy: LUS-120 (C,M,Y,K,W,CL); LUS-150 (C,M,Y,K,W); LUS-200 (C,M,Y,K,W)/ LUS-350

Pojemność

1l butelka

Cyrkulacja atramentu*

Technologia cyrkulacji białego atramentu (MCT- Mimaki Circulation Technology)

Media

Rozmiar (szer. x gł.)

2500 x 3100 mm lub 2 x 1220 x 2440mm

Maks. wysokość

50 mm lub mniej

Waga

poniżej 50 kg/m²

Stół do podawania mediów

zasysanie przez podciśnienie

Strefa zasysania

4 części (kierunek osi X)

Dokładność druku

Absolutna dokładność

±0,3mm lub ± 0,3% z określonej odległości druku

Powtarzalność

±0,2mm lub ± 0,1% z określonej odległości druku

Moduł UV

wyposażony w diody UV LED

Czas użytkowania

ponad 5 000 h

Interfejs

USB 2.0

Standardy bezpieczeństwa

VCCI class A, oznakowanie CE, Raport CB, UL 60950-1, dyrektywa RoHS, FCC Class A

Zasilanie

AC200 - 240 V, 50Hz/60Hz, max. 12A lub mniej

Środowisko robocze

Pobór mocy

2,88 kVA, 1,92kVA (4,8kVA)

Temperatura

15-30°C

Wilgotność

35-65 % Rh

Poziom zapylenia

jak w środowisku biurowym

Wymiary (szer. x gł. x wys.)

4400 x 4290 x 1250mm

Waga

1000 kg

Pliki do pobrania

Pomagamy w uzyskaniu finansowania w banku Milenium Leasing

rata leasingu od
2333,01 pln/mc*

Podobne produkty

Kontakt

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn


mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: [email protected]