kompleksowa oferta SICO do druku na tekstyliach na targach Fast Textile 21-23.11.2023

14-11-2023

Już za tydzień zapraszamy na nasze stoisko targowe C1.40a na targach Fast Textile, które odbędą się jak co roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Podczas targów Fast Textile serdecznie zapraszamy tych, którzy są zainteresowani najnowszymi trendami w druku tekstylnym i szukają rozwiązań ekologicznych.

Jako dostawca i integrator rozwiązań poligraficznych dla reklamy i przemysłu posiadamy kompleksową i profesjonalną ofertę dla szeroko pojętego druku tekstylnego.

Przyjdź i sprawdź jakie posiadamy w sprzedaży urządzenia, media i atramenty do druku: DTF, sublimacyjnego i pigmentowego.

Nie ważne czy drukujesz krótkie serie reklamowe czy chcesz uruchomić wysokonakładową produkcję. Mamy ofertę dla każdego!

Szukasz tekstyliów z recyklingu posiadających certyfikat GRS? Zapytaj nas o ofertę Soletex!

Naszą najjaśniejszą GWIAZDĄ targową na stoisku będzie drukarka Mimaki do druku direct to print TxF150- 75 wraz z kompletną linią produkcyjną.

Pokażemy Ci jak drukować, wygrzewać i opowiemy o tym jak serwisować urządzenia i kiedy skorzystać z wiedzy naszych Inżynierów SERWISU.

Zapraszamy na rozmowy przy kawie i odpowiemy na wszystkie pytania!

Zapamiętaj nr stoiska: C1.40a

#sico #sicoprintsolutions #drukdtf #druksublimacyjny #drukpigmentowy #certyfikatgrs #soletex #mimaki #txf150 #dtf #fasttextile