LV8

Atrament solwentowy Inx Digital LV8

Atramenty solwentowe LV8 marki TRIANGLE firmy INX Digital to niedrogie atramenty rozpuszczalnikowe.

Atramenty solwentowe LV8 firmy INX Digital marki TRIANGLE to niedrogie atramenty rozpuszczalnikowe zoptymalizowane pod kątem drukarek do stosowania w głowicach drukujących o wielkości kropli 5-50 pikolitrów. LV8 ma unikalną formułę zapewniającą doskonałą przyczepność i elastyczność na szerokiej gamie cyfrowych nośników graficznych. Atramenty solwentowe LV8 są przeznaczone do natryskiwania z wysoką niezawodnością.

Atramenty solwentowe INX Digital LV8 marki TRIANGLE zostały opracowane na nowych formułach zapewniających optymalne wykorzystanie możliwości produktu w większości maszyn wielkoformatowych  producentów dalekowschodnich jak i europejskich drukujących kroplą od 5 pl. do 50 pl. (piko litrów). Nowa formuła tego atramentu solwentowego LV8 została oparta o najnowsze technologie stosowane w głowicach. Wysokiej jakości atrament w pełni produkowany w Europie spełniający i zgodny z obowiązujemy standardami w EU. Możliwość druku wielkością kropili od 8pl do 20pl. Niski koszt druku. Charakteryzuje się wysoką elastycznością. Wydajny co daje dużą oszczędność w kosztach druku. Rewelacyjna szybkość schnięcia oraz czas otwarcia – odparowania/wiązania z podłożem. Łatwy i niesprawiający problemów przy konwersji drukarkisolwentowej. Idealna adhezja dla większości podłoży/mediów stosowanych w druku cyfrowym.

CMYK – 5l,
Rodzaje głowic:
Konica Minolta 1024i (12 pl.), Konica Minolta 512 / 512i (30 pl.)
Spectra/Starfire w zależności od modelu (10-25 pl.),
Ricoh generacji 6/4/5 (od 7-21 pl.),
Spectra/Polaris w zależności od modelu (od 15-35 pl.)
Seiko w zależności od modelu (od 15-35 pl.),
Seiko SP508GS (od 12-24-36 pl.), Dimatix.

Atrament solwentowy INX Digital LV8 jest dedykowany do drukarek: Allwin, Flora, Liyu, Handtop, JHF, Challanger, GHZ, Yotta, STORMjet, Artemis.

Korzyści LV8

doskonała przyczepność

doskonała elastyczność

szeroka gama podłoży

gwarancja na zgodność

szybki czas schnięcia

niezawodne natryskiwanie

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

Atrament solwentowy LV8 okiem naszego eksperta:

Atrament solwentowy LV8 marki TRIANGLE  firmy INX Digital jest oszczędny, łatwy w konwersji, niezawodny w trakcie natryskiwania nawet przy wyższych częstotliwościach, posiada doskonałą prędkość suszenia i super czas schnięcia.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik