Atrament UV Inx Digital LCF

Atramenty UV INX Digital LCF marki TRIANGLE to zestaw UV-utwardzalnych, pigmentowych atramentów opracowanych specjalnie dla głowic Seiko, Dimatix, Ricoh i Konica Minolta.

Utrwalane światłem UV atramenty UV INX Digital LCF marki TRIANGLE charakteryzują się optymalnie wysoką gęstością pigmentów i posiadają szeroką gamę kolorów. Seria LCF została specjalnie opracowana tak, aby uzyskać doskonałe przyleganie na wielu różnych mediach do druku cyfrowego. Atramenty te są zapewniają wysoką powtarzalność i stabilność druku w systemach opartych na głowicach Ricoh® G4/G5, Dimatix®, Konica Minolta® 1024i i starszych, Seiko® 508GS i podobnych oraz innych głowicach drukujących tej klasy.

Atrament UV INX Digital LCF marki TRIANGLE stanowi najlepszą alternatywę dla atramentu Agfa® Anapurna™.

To prawdziwie wielozadaniowy atrament, odpowiedni do druku zarówno na materiałach sztywnych, jak i elastycznych. Charakteryzuje się doskonałą polimeryzacją zarówno pod wpływem światła tradycyjnych lamp UV, jak i lamp UV LED. Utrwalona warstwa atramentu jest gotowa do uszlachetniania. Ponadto LCF to atrament niskozapachowy.

Korzyści LCF

niskozapachowy

nie potrzebuje zaawansowanej konserwacji

poddaje się rozciąganiu, elastyczny

optymalna powierzchnia atramentu

niespotykana dotąd gładkość warstwy atramentu

odpowiedni do podłoży sztywnych i elastycznych

pigmentacja optymalna dla zastosowań oszczędzających atrament

kompatybilny z lampami LED i rtęciowymi

doskonałe właściwości mechaniczne opracowane pod kątem procesów uszlachetniania

gwarancja na system atramentu udzielona przez INX Digital Worldwide dla atramentów marki TRIANGLE

Atrament UV INX Digital LCF marki TRIANGLE okiem naszego eksperta:

Atramenty UV INX Digital LCF marki TRIANGLE zapewniają najwyższą wydajność wymaganą dla różnych zastosowań i na różnych rynkach. Odkryj, do jak wielu zastosowań możesz wykorzystać ten produkt.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Ulotka atramenty UV LCF PL 02 2024

Produkty powiązane:

Kontakt

Anna Klucznik