dziękujemy za odwiedziny na RemaDays

dziękujemy za odwiedziny na RemaDays
30-03-2022

To niezwykłe uczucie znów poczuć energię targowych rozmów i spotkań.

Dziękujemy za odwiedziny na targach RemaDays, za pytania i za zainteresowanie naszą ofertą, a w szczególności za ciekawość okazaną naszej linii do druku DTF.

Do 15 kwietnia mamy specjalną ofertę targową z procentowym rabatem oraz z mediowymi gratisami na pierwsze zadruki DTF:

https://www.sico.pl/aktualnosci/specjalna-oferta-targowa-na-dtf/

Zapytajcie też naszego Product Managera Dominika Borkowskiego tel. 696 018 740 o promocje na drukarki Mimaki, ma dla Was wiele dobrych ofert.

Pokazywaliśmy jak pięknie drukują się tekstylia Soletexu i jak wysoką jakość mają papiery sublimacyjne Sappi i Beavera – sprawdźcie to na swoich drukarkach!

Prezentowaliśmy również jak drukuje się odrobinę luksusu na mirror gold z serii mactac 1100- polecamy tym co chcą się wyróżnić.

Nie możemy pominąć nowości EKO w ofercie, a w szczególności DISPy – bardzo lekkich, sztywnych płyt z papieru na stojaki, POSy, tablice reklamowe podwieszane, podłoże do obrazów ze strukturą Canvas’u itp. – materiał ten polecamy szczególnie drukarniom sitodrukowym.

Niech ta dobra targowa energia nakręca do dalszych działań i szukania rozwiązań – korzystajcie z wiedzy naszego zgranego, doświadczonego zespołu o szerokich i zróżnicowanych kompetencjach eksperckich. Dzięki temu, prócz optymalnie dobranych urządzeń i mediów, oferujemy najwyższej jakości serwis, doradztwo i szkolenia.

Do zobaczenia!