DISPA – najlżejsza papierowa płyta

DISPA – najlżejsza papierowa płyta
23-03-2023

DISPA® to ekologiczna, kompozytowa płyta papierowa do sitodruku i druku cyfrowego. Jest ona wykonana z papieru z certyfikatem FSC® (FSC® C127595) i nadaje się do recyklingu w 100%. Dzięki bezkierunkowej strukturze rdzenia, płyta DISPA® nie tylko zapewnia optymalny poziom płaskości i doskonałą stabilność wymiarową, ale jest również lekka.
Jedną z głównych zalet tej płyty w porównaniu z tekturą falistą jest jej równie wysoka sztywność – wzdłużna i poprzeczna.
Unikalna struktura materiału DISPA® zapewnia wyjątkowe właściwości, a jako produkt wykonany w 100% z papieru, może on zostać przeznaczony do recyklingu. Płyty można łatwo i niedrogo zutylizować jako makulaturę.
Płyty DISPA® są idealnym podłożem do druku i dobrze nadają się do sztancowania lub obróbki w technologii obróbki cyfrowej CNC. Stanowią idealne rozwiązanie dla zastosowań: kampanie promocyjne w zamkniętych przestrzeniach, wiszące, sufitowe szyldy, materiały prezentacyjne w miejscach sprzedaży. Wszędzie tam gdzie waga materiału ma znaczenie.
Płyty są dostępne w rozmiarach 1.016×1.524m; 1.25×1.84m; 1.25×2.45m;1.524×3.05m oraz w wariantach grubości 2,2mm; 2,4mm oraz 3,8mm.
Możliwość zakupu na paczki oraz palety.

Jeżeli szukasz do swojej realizacji materiałów lekkich i sztywnych dzwoń do naszych handlowców!
na zdjęciu: realizacja dekoracji w showroomie SICO w Radzyminie.