Bakteriobójcza folia do laminowania!

Bakteriobójcza folia do laminowania!
24-06-2020

Ta specjalna folia z dodatkiem jonów srebra ma zdolność eliminacji prawie wszystkich bakterii, które mają z nią kontakt.

Właściwości te zostały potwierdzone po analizie przeprowadzonej przez brytyjskie laboratorium (IMSL, Industrial Microbiological Services Ltd), które poświadcza, że folia jest skuteczna w eliminowaniu 99% wszystkich bakterii zgodnie z normą ISO22196. Ta cecha pozostaje niezmienna nawet po wielokrotnym użyciu, dzięki czemu produkt nadaje się do laminowania produktów przeznaczonych do częstego użytkowania.

Dlatego szczególnie cieszy się zainteresowaniem w szpitalach i medycynie oraz w branży gastronomicznej. Produkt ten nadaje się również do laminowania produktów takich jak pudełka i książki używane przez dzieci, ponieważ jest zgodny z normą EN 71-3 dotyczącą bezpieczeństwa zabawek.

Właściwości pod względem przyczepności, przezroczystości i urabialności są takie same jak w przypadku normalnych folii na bazie polipropylenu. Folia jest dostępna zarówno w wersji na mokro, jak i na sucho oraz z błyszczącym lub matowym wykończeniem.

Folia antybakteryjna stanowi rewolucyjne rozwiązanie, dzięki szerokiemu zakresowi zastosowań:
– materiały przeznaczone do komunikacji wewnątrz struktur szpitalnych, domów opieki, centrów analizy, gabinetów medycznych, gabinetów weterynaryjnych,
– menu restauracji, barów, lodziarni,
– opakowania z książkami i grami dla dzieci.