Atrament solwentowy Inx Digital SMF

SMF marki TRIANGLE to bardzo uniwersalny i bardzo wydajny atrament solwentowy INX Digital.

Atrament solwentowy INX Digital SMF marki TRIANGLE charakteryzuje się doskonałą drukowalnością na papierach typu blueback. Wszechstronność z wieloma popularnymi głowicami drukującymi. Atrament solwentowy typu hard solwent. Duży gamut kolorów. Wyraziste kolory, głębokie czernie i czerwienie na materiałach typu backlit oraz papierach. SMF to bardzo szeroki, uniwersalny atrament solwentowy, bardzo wydajny w drukarkach wykorzystujących technologię głowic drukujących o średniej i dużej wielkości kropli.

CMYK LC*, LM* – 5l,

Rodzaje głowic: Spectra®, Xaar®, Konica Minolta®

Dedykowany do drukarek: Allwin, Flora, Drukarki na bazie głowic: Spectra®, Xaar®, Konica Minolta®

 

Korzyści SMF

szybkoschnący

duża gama kolorów

doskonała zdolność do natryskiwania

oprawiona efektywność energetyczna

żywe kolory na nośnikach podświetlanych.

gwarancja na zgodność

szybki czas schnięcia

Atrament solwentowy INX Digital SMF okiem naszego eksperta:

Produkcja atramentu solwentowego INX Digital SMF marki TRIANGLE jest wspierana przez światową gwarancję Ink Train firmy INX Digital na atrament marki TRIANGLE®

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik