LV8

Inx Digital Traingle LV8

LV8 firmy Triangle to niedrogie atramenty rozpuszczalnikowe zoptymalizowane pod kątem drukarek do stosowania w głowicach drukujących o wielkości kropli 7-35 pikolitrów .

LV8 ma unikalną formułę zapewniającą doskonałą przyczepność i elastyczność na szerokiej gamie cyfrowych nośników graficznych.
Atramenty te są przeznaczone do natryskiwania z wysoką niezawodnością.

Korzyści LV8

doskonała przyczepność

doskonała elastyczność

szeroka gama podłoży

gwarancja na zgodność

szybki czas schnięcia

niezawodne natryskiwanie

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

Atrament Triangle LV8 okiem naszego eksperta:

Oszczędny, łatwy w konwersji, niezawodny w trakcie natryskiwania nawet przy wyższych częstotliwościach, posiada doskonałą prędkość suszenia i super czas schnięcia.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik