LUV

Inx Digital Traingle LUV

Seria LUV firmy INX Digital International Co. to zestaw atramentów pigmentowych o dużej gęstości, utrwalanych światłem UV, przeznaczonych do stosowania w drukarkach, których głowice są podgrzewane w przedziale 35-45°C.

Atramenty UV LUV firmy Triangle są zoptymalizowane pod kątem pracy w niższych temperaturach. Seria LUV została specjalnie opracowana tak, aby uzyskać doskonałe przyleganie oraz elastyczność na wielu różnych mediach do druku cyfrowego. Atramenty te są zapewniają wysoką spójność, powtarzalność i stabilność druku‍

Korzyści LV8

szeroka gama kolorów

konkurencyjna cena

wyjątkowo niezawodne i stabilne

odporne na światło UV i wodę bez powlekania ani laminowania

doskonałe właściwości mechaniczne

niska temperatura pracy głowicy

gwarancja na zgodność

niezawodne natryskiwanie

doskonała przyczepność

ekstremalna gama kolorów

wysoce pigmentowane

Atrament Triangle LUV okiem naszego eksperta:

Seria LUV została opracowana do stosowania na zewnątrz, tak więc przy użyciu odpowiedniego podłoża i właściwym nałożeniu atramentu jego trwałość powinna wynosić 1-2 lata. W laboratorium atrament przeszedł testy 2-letniej trwałości na zewnątrz (delta E z <10, z wykorzystaniem urządzeń do testowania przyspieszonego).

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik