DT8 Pro

Inx Digital Traingle DT8 Pro

TRIANGLE® DT8-Pro to wodny atrament sublimacyjny do druku transferowego o najwyższych parametrach technicznych.

DT8 Pro jest przeznaczona do bezpośredniego drukowania na różnych poliestrach i jest odpowiednia dla głowic drukujących Epson® od DX4 do TFP.
Najwyższe stężenie barwników w porównaniu z konkurencją, lepsza niezawodność natryskiwania, krótki czas schnięcia i lepsza odporność na pranie.
Zarówno dla papieru powlekanego , jak i niepowlekanego


Korzyści LV8

szybkoschnący

doskonały transfer

wspaniałe i żywe kolory

Atrament Triangle LV8 okiem naszego eksperta:

Długoseryjny test przeprowadzony na różnych drukarkach, takich jak Roland®, Mimaki®, Mutoh® i Epson® , wykazał doskonałe właściwości pracy ze wszystkimi głowicami drukującymi firmy Epson (DX4, DX5, DX7, TFP). Dzięki wyjątkowej wydajności DT8-Pro jest idealny również dla najbardziej wymagających użytkowników pod względem wydajności i wydajności kolorów.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik