BSK

Inx Digital Traingle BSK

Atrament BSK FLEX to wysokiej jakości zestaw atramentów pigmentowych o wysokiej gęstości utwardzanych promieniowaniem UV, opracowany do użytku w PH , o wielkości kropli 14–50 pikolitrów.

BSK FLEX ma unikalną formułę zapewniającą doskonałą przyczepność i elastyczność na szerokiej gamie cyfrowych nośników graficznych. Farby te przeznaczone są do natrysku o wysokiej konsystencji w temperaturze 40-50 °C .

Korzyści LV8

odporny na promieniowanie UV

odporny na wodę

doskonała przyczepność

doskonała elastyczność

szeroka gama podłoży

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

gwarancja na zgodność

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik