Atrament pigmentowy SunChemical Xennia Jade DTF

Atramenty zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość druku, najkorzystniejsze interakcje między atramentami oraz ogólne właściwości aplikacji.

Xennia Jade DTF to seria wodnych atramentów pigmentowych przeznaczonych do druku bezpośrednio na folii (Direct to Film). Atramenty opracowane zostały tak, aby zapewnić najlepszą jakość druku, najkorzystniejsze interakcje między atramentami oraz ogólne właściwości aplikacji.

Atramenty Xennia Jade DTF są kompatybilne z najpopularniejszymi systemami druku i technologiami głowic, w szczególności z najczęściej spotykaną na rynku głowicą Epson i3200 – użytkownik powinien jednak najpierw sprawdzić, czy atramenty te są odpowiednie dla konkretnej marki i modelu urządzenia.

Każda konwersja atramentu zainstalowanego na Xennia Jade DTF powinna podlegać kontroli, należy też potwierdzić ustawienia druku i procesu. Na rynku DTF dostępne są liczne opcje atramentów o różnej jakości.

Atramenty Xennia Jade DTF są przeznaczone segmentu premium, jako że charakteryzują się wysoką stabilnością, powtarzalnością druku i lepszymi właściwościami kolorów.

Atrament pigmentowy Xennia Jade DTF firmy SunChemical, dostępny w ofercie Sico, z dumą może pochwalić się certyfikatami OEKO-TEX® Standard 100 i Global Organic Textile Standard (GOTS). Te uznane na całym świecie certyfikaty potwierdzają bezpieczeństwo i zrównoważony charakter atramentu, czyniąc go idealnym wyborem dla producentów tekstyliów dbających o wysoką jakość i etyczną produkcję.

Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 gwarantuje, że atrament Xennia Jade DTF jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego. Oznacza to, że atrament ten może być bezpiecznie stosowany do druku na tekstyliach mających bezpośredni kontakt ze skórą, takich jak odzież dziecięca, bielizna i ręczniki.

Certyfikat GOTS potwierdza, że atrament Xennia Jade DTF jest produkowany z surowców organicznych uprawianych bez użycia pestycydów i sztucznych nawozów. Oznacza to, że atrament ten jest przyjazny dla środowiska i nie przyczynia się do zanieczyszczenia gleby i wód.

Połączenie certyfikatów OEKO-TEX® i GOTS czyni atrament Xennia Jade DTF idealnym wyborem dla producentów tekstyliów, którzy chcą oferować swoim klientom produkty bezpieczne, wysokiej jakości i zrównoważone.

Korzyści SunChemical Xennia Jade DTF

wysoka stabilność i wysoki stopień krycia

wyjątkowe właściwości druku i aplikacji

wyraźne, żywe kolory

wysoka intensywność koloru

wydłużony czas otwarcia

biały o wysokim stopniu krycia

atrament o niskiej zawartości lotnych związków

wydruki o bardzo wysokiej jakości

innowacyjne technologie zapewniające stabilnośc produkcji i wysoką jakość obrazu

Atrament pigmentowy SunChemical Xennia Jade DTF okiem naszego eksperta:

Trwałość atramentu Xennia Jade DTF zależy od folii, tkaniny i zastosowanego procesu, będzie jednak odpowiadała wynikom, jakich można się spodziewać w przypadku rozwiązań opartych na pigmentach/żywicy.

 

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn

Poznaj markę Sun Chemical

Sun Chemical to ponad 200 lat innowacji. Tworzy między innymi innowacje do zastosowań w druku cyfrowym, w tym systemy druku atramentowego do druku sublimacyjnego. Poczynając od inspirującej spuścizny Lorilleux i Samuela Morrilla na początku XIX wieku, Sun Chemical dostarcza klientom 200-letnie doświadczenie w zakresie kolorów, innowacyjną technologię oraz stałe zaangażowanie w jakość i obsługę. Z blisko 10 000 światowych znaków towarowych i ponad 3000 patentów przyznanych w różnych globalnych jurysdykcjach w swojej historii, Sun Chemical jest dumny z tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Sun Chemical, uznawana za wiodące źródło innowacji, jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań zwiększających produktywność, stwarzających nowe możliwości uzyskiwania przychodów dla klientów i przyczyniających się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Sun Chemical dostosowuje rozwiązania do unikalnych potrzeb klientów i wprowadza na rynek nowe pomysły i najnowsze technologie, w tym przełomowe rozwiązania w dziedzinie atramentów, laminatów i pigmentów. Przy średnio dwóch patentach miesięcznie Sun Chemical wprowadza nowe rozwiązania, które umożliwiają marketerom lepsze zarządzanie kolorami marki, ochronę integralności produktu poprzez udoskonalenia opakowań i wprowadzenie funkcji zabezpieczających, które chronią przed fałszowaniem. Nowa technologia powlekania barierowego umożliwia zwiększenie trwałości produktu i zmniejszenie masy folii stosowanych w opakowaniach.

Pliki do pobrania

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn


Mob. (+48)694 348 554
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]