Sun Chemical ElvaJet Swift

Elvajet Swift – rewolucyjna gama atramentów.

ElvaJet Swift oferuje niezawodny druk transferowy sublimacyjny z wyjątkowymi kolorami i doskonałą wydajnością drukarki. Zaprojektowany z myślą o wyeliminowaniu długotrwałych procedur konwersji i uruchamiania, Swift jest prostym w instalacji atramentem o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych, oszczędzającym odpady i czas.

Korzyści ElvaJet Swift

doskonały czas otwarcia głowicy drukującej

mniej pofalowania

szybkie schnięcie

wyjątkowa głębia, neutralna czerń

wydruki o bardzo wysokiej jakości

natychmiast suche nawet przy największych prędkościach druku

doskonała możliwość transferu

Atrament ElvaJet Swift okiem naszego eksperta:

Zaprojektowany z myślą o różnych zastosowaniach, Swift tworzy wydruki o doskonałej szczegółowości i dokładności na papierach transferowych od niskiej do wysokiej gramatury, zarówno powlekanych, jak i niepowlekanych. Dostosowany do transferu i wydajności drukowania, ElvaJet Swift zapewnia stabilność produkcji każdej drukarki.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Sun Chemical

Sun Chemical to ponad 200 lat innowacji. Tworzy między innymi innowacje do zastosowań w druku cyfrowym, w tym systemy druku atramentowego do druku sublimacyjnego. Poczynając od inspirującej spuścizny Lorilleux i Samuela Morrilla na początku XIX wieku, Sun Chemical dostarcza klientom 200-letnie doświadczenie w zakresie kolorów, innowacyjną technologię oraz stałe zaangażowanie w jakość i obsługę. Z blisko 10 000 światowych znaków towarowych i ponad 3000 patentów przyznanych w różnych globalnych jurysdykcjach w swojej historii, Sun Chemical jest dumny z tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Sun Chemical, uznawana za wiodące źródło innowacji, jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań zwiększających produktywność, stwarzających nowe możliwości uzyskiwania przychodów dla klientów i przyczyniających się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Sun Chemical dostosowuje rozwiązania do unikalnych potrzeb klientów i wprowadza na rynek nowe pomysły i najnowsze technologie, w tym przełomowe rozwiązania w dziedzinie atramentów, laminatów i pigmentów. Przy średnio dwóch patentach miesięcznie Sun Chemical wprowadza nowe rozwiązania, które umożliwiają marketerom lepsze zarządzanie kolorami marki, ochronę integralności produktu poprzez udoskonalenia opakowań i wprowadzenie funkcji zabezpieczających, które chronią przed fałszowaniem. Nowa technologia powlekania barierowego umożliwia zwiększenie trwałości produktu i zmniejszenie masy folii stosowanych w opakowaniach.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik