Atrament sublimacyjny Sun Chemical Elvajet SE100

Atramenty sublimacyjne z serii ElvaJet® SE100 przodują w oferowaniu wyjątkowej wydajności drukowania, która pozwala przejść do następnego poziomu przemysłowego drukowania sublimacyjnego tkanin poliestrowych.

Atramenty sublimacyjne Elvajet SE 100 są idealne do cyfrowego druku odzieży modowej, sportowej oraz materiały na flagi i banery. Seria ElvaJet® SE100 oznacza skokową zmianę w przemyśle druku sublimacyjnego. Atramenty te są dostrojone dla poszczególnych głowic drukujących umożliwiających optymalną wydajność i jakość w różnych zastosowaniach, w tym moda, tekstylia wewnętrzne, odzież sportowa oraz flaga i baner. Pozwala to użytkownikom korzystać z cyfrowej dekoracji tkanin bez uszczerbku dla prędkości w produkcji. Seria ta słynie z mocnej i intensywnej czerni, zapewnia też intensywność kolorów na całej powierzchni, aby Twoje projekty naprawdę się wyróżniały.

Atrament sublimacyjny ElvaJet® SE100 to wodny atrament o niskiej lepkości, jest kompatybilny ze wszystkimi głowicami drukującymi Epson i większością rodzajów papieru. Przyznany OEKOTEX® 100. Spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania przyjazne środowisku.

CMYK –  1l, butelka
Rodzae głowic: Epson Dx4, DX5, DX6, DX7
Dedykowane do drukarek: wszystkie (Mimaki, Roland, Mutoh, Chińskie) oparte na głowicach: Epson Dx4, DX5, DX6, DX7

Korzyści Elvajet SE100

doskonała intensywność kolorów

wyjątkowa wydajność drukowania

idealne do druku odzieży modowej, sportowej oraz materiały na flagi i banery.

wydruki o bardzo wysokiej jakości

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

atrament o niskiej zawartości lotnych związków

Atrament sublimacyjny Elvajet SE100 okiem naszego eksperta:

Atramenty sublimacyjne ElvaJet® z serii SE100 charakteryzują się doskonałą intensywnością kolorów z zapewnieniem spójności w odcieniu koloru i gęstości po wydruku. Przeznaczone do stosowania w dużych ilościach i są bardzo wydajne w cyfrowych systemach drukowania na tekstyliach.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Sun Chemical

Sun Chemical to ponad 200 lat innowacji. Tworzy między innymi innowacje do zastosowań w druku cyfrowym, w tym systemy druku atramentowego do druku sublimacyjnego. Poczynając od inspirującej spuścizny Lorilleux i Samuela Morrilla na początku XIX wieku, Sun Chemical dostarcza klientom 200-letnie doświadczenie w zakresie kolorów, innowacyjną technologię oraz stałe zaangażowanie w jakość i obsługę. Z blisko 10 000 światowych znaków towarowych i ponad 3000 patentów przyznanych w różnych globalnych jurysdykcjach w swojej historii, Sun Chemical jest dumny z tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Sun Chemical, uznawana za wiodące źródło innowacji, jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań zwiększających produktywność, stwarzających nowe możliwości uzyskiwania przychodów dla klientów i przyczyniających się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Sun Chemical dostosowuje rozwiązania do unikalnych potrzeb klientów i wprowadza na rynek nowe pomysły i najnowsze technologie, w tym przełomowe rozwiązania w dziedzinie atramentów, laminatów i pigmentów. Przy średnio dwóch patentach miesięcznie Sun Chemical wprowadza nowe rozwiązania, które umożliwiają marketerom lepsze zarządzanie kolorami marki, ochronę integralności produktu poprzez udoskonalenia opakowań i wprowadzenie funkcji zabezpieczających, które chronią przed fałszowaniem. Nowa technologia powlekania barierowego umożliwia zwiększenie trwałości produktu i zmniejszenie masy folii stosowanych w opakowaniach.

Kontakt

Anna Klucznik