Atrament sublimacyjny Sun Chemical
Elvajet Opal SC

Atrament sublimacyjny Elvajet Opal SC zmienia postrzeganie druku sublimacyjnego.

Innowacyjny skład i procesy produkcji pozwoliły stworzyć atrament zapewniający nowy, wyższy poziom intensywności kolorów, wydajności i stabilności druku, dzięki czemu użytkownicy zyskali nowy poziom niezawodności produkcji. Żywe kolory serii Opal w połączeniu z najgłębszą czernią gwarantują rezultaty wyróżniające się w wielu różnych zastosowaniach. Atrament sublimacyjny Elvajet Opal SC został stworzony specjalnie dla głowic drukujących Kyocera, Panasonic i Konica Minolta. Tusz sublimacyjny o średniej lepkości. Przyznany ECO PASSPORT OEKOTEX®. Spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania przyjazne środowisku.

CMYK – 5 kg

Rodzaj głowic: Kyocera 300 oraz 600 dpi

Dedykowane do drukarek: MS JP3, JP4, JP4 EVO, JP5 EVO, JP7, JPK; Reggiani, oraz inne oparte na głowicach Kyocera

Korzyści Elvajet Opal SC

intensywne kolory

wydajne w druku

doskonała formuła

wydruki o bardzo wysokiej jakości

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

innowacyjne technologie zapewniające stabilnośc produkcji i wysoką jakość obrazu

umożliwia zadruk na mediach, które zastosowane w technologii lateksowej lub solwentowej mogłyby ulec uszkodzeniu ze względu na użycie wysokiej temperatury.

Atrament sublimacyjny Elvajet Opal SC okiem naszego eksperta:

Atramenty Opal wnoszą wartość dodaną do każdej firmy pracującej z drukiem sublimacyjnym, maksymalnie ułatwiając użytkowanie i bezprecedensowo skracając czas wiązania i czas oczekiwania na rezultat końcowy. Osiągnięto to, umożliwiając jednocześnie użytkownikom operującym w segmentach rynku o dużej wartości, takich jak produkcja odzieży sportowej, flag i banerów, mody i wystroju wnętrz, czerpanie korzyści z nieporównywanej odporności kolorów i wyjątkowej wydajności druku.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Sun Chemical

Sun Chemical to ponad 200 lat innowacji. Tworzy między innymi innowacje do zastosowań w druku cyfrowym, w tym systemy druku atramentowego do druku sublimacyjnego. Poczynając od inspirującej spuścizny Lorilleux i Samuela Morrilla na początku XIX wieku, Sun Chemical dostarcza klientom 200-letnie doświadczenie w zakresie kolorów, innowacyjną technologię oraz stałe zaangażowanie w jakość i obsługę. Z blisko 10 000 światowych znaków towarowych i ponad 3000 patentów przyznanych w różnych globalnych jurysdykcjach w swojej historii, Sun Chemical jest dumny z tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Sun Chemical, uznawana za wiodące źródło innowacji, jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań zwiększających produktywność, stwarzających nowe możliwości uzyskiwania przychodów dla klientów i przyczyniających się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Sun Chemical dostosowuje rozwiązania do unikalnych potrzeb klientów i wprowadza na rynek nowe pomysły i najnowsze technologie, w tym przełomowe rozwiązania w dziedzinie atramentów, laminatów i pigmentów. Przy średnio dwóch patentach miesięcznie Sun Chemical wprowadza nowe rozwiązania, które umożliwiają marketerom lepsze zarządzanie kolorami marki, ochronę integralności produktu poprzez udoskonalenia opakowań i wprowadzenie funkcji zabezpieczających, które chronią przed fałszowaniem. Nowa technologia powlekania barierowego umożliwia zwiększenie trwałości produktu i zmniejszenie masy folii stosowanych w opakowaniach.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik