Atrament sublimacyjny Sun Chemical Elvajet SR342

Atrament sublimacyjny ElvaJet SR342 firmy Sun Chemical to idealny wybór dla bardziej wymagających i szybkich produkcji.

Atrament sublimacyjny Elvajet SR342 to seria cyfrowych atramentów sublimacyjnych na bazie wody. Jest idealna dla bardziej wymagających i szybkich produkcji. Precyzyjne i żywe kolory w szerokim zakresie zastosowań. Wykorzystując starannie dobrane materiały i najnowocześniejsze dyspersje, ElvaJet SR342 zapewnia wyjątkową wydajność w najbardziej wymagających zastosowaniach, w tym na rynkach oznakowań i wystaw, które wymagają wyjątkowego efektu wizualnego.

Atramenty sublimacyjne Elvajet SR342 to seria cyfrowych atramentów sublimacyjnych na bazie wody. Jest idealna dla bardziej wymagających i szybkich produkcji. Precyzyjne i żywe kolory w szerokim zakresie zastosowań.

CMYK – 1l, butelka / 5l, butelka

Rodzaj głowic: Ricoh

Dedykowane do drukarek na głowicach: Ricoh 5gen

 

Korzyści Elvajet SR342

szybki czas schnięcia

prosty rozruch i niskie koszty utrzymania

doskonała ostrość i szczegółowość wydruku

znakomita wydajność na podświetlanych poliestrach

stała wydajność drukowania w czasie

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

innowacyjne technologie zapewniające stabilnośc produkcji i wysoką jakość obrazu

szybki czas schnięcia

Atrament sublimacyjny Elvajet SR342 okiem naszego eksperta:

Atrament sublimacyjny ElvaJet SR342 umożliwia druk transferowy i bezpośredni na szerokiej gamie papierów i tekstyliów z szybkim czasem schnięcia, ale bez uszczerbku dla wydajności, zapewniając wydruki o wyjątkowej jakości.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Sun Chemical

Sun Chemical to ponad 200 lat innowacji. Tworzy między innymi innowacje do zastosowań w druku cyfrowym, w tym systemy druku atramentowego do druku sublimacyjnego. Poczynając od inspirującej spuścizny Lorilleux i Samuela Morrilla na początku XIX wieku, Sun Chemical dostarcza klientom 200-letnie doświadczenie w zakresie kolorów, innowacyjną technologię oraz stałe zaangażowanie w jakość i obsługę. Z blisko 10 000 światowych znaków towarowych i ponad 3000 patentów przyznanych w różnych globalnych jurysdykcjach w swojej historii, Sun Chemical jest dumny z tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Firma Sun Chemical, uznawana za wiodące źródło innowacji, jest zaangażowana w tworzenie rozwiązań zwiększających produktywność, stwarzających nowe możliwości uzyskiwania przychodów dla klientów i przyczyniających się do bardziej zrównoważonej przyszłości. Sun Chemical dostosowuje rozwiązania do unikalnych potrzeb klientów i wprowadza na rynek nowe pomysły i najnowsze technologie, w tym przełomowe rozwiązania w dziedzinie atramentów, laminatów i pigmentów. Przy średnio dwóch patentach miesięcznie Sun Chemical wprowadza nowe rozwiązania, które umożliwiają marketerom lepsze zarządzanie kolorami marki, ochronę integralności produktu poprzez udoskonalenia opakowań i wprowadzenie funkcji zabezpieczających, które chronią przed fałszowaniem. Nowa technologia powlekania barierowego umożliwia zwiększenie trwałości produktu i zmniejszenie masy folii stosowanych w opakowaniach.

Kontakt

Anna Klucznik