FOLIE MONOMEROWE

MACal 8200 PRO

Standardowa, kalandrowana folia winylowa do krótkotrwałych ( o trwałości 3-4 lata) zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Przeznaczona do aplikacji na powierzchniach płaskich wewnętrznych (dekoracje targowe, standy) i zewnętrznych (oznakowania, grafika okienna). Bardzo dobrze wycina się na ploterach tnących, szybko odkleja i aplikuje. Ma grubość 75 mikronów, 50 kolorów błyszczących i matowych i posiada permanentny klej akrylowy. Folie aplikuje się na sucho w minimalnej temperaturze +8°C.

 

MACal 8300 PRO

Folia do zastosowań zewnętrznych.Pokryta permanentnym klejem akrylowym i oferuje doskonałą stabilność wymiarową.

46 kolorów błyszczących/mat tylko biały i czarny

 

MACal 8900 PRO

Folia do zastosowań zewnątrznych. Posiada usuwalny klej akrylowy, pozwalający w okresie do 2 lat zdjąć folię bez zostawiania śladów.

32 kolory błyszczące/52 kolory matowe

Metalik – Folia do zastosowań zewnątrznych. Posiada usuwalny klej akrylowy, pozwalający w okresie do 2 lat zdjąć folię bez zostawiania śladów.

Designer series – 16 kolorów matowych przeznaczonych do dekoracji wnętrz

 

FOLIE POLIMEROWE

MACal 9300 PRO

Wysokiej jakości folia polimerowa. Dedykowana na powierzchnie płaskie i gładkie. 60 kolorów

 

MACal 9800 PRO

Od maja 2018r. wprowadzono 16 nowych kolorów włącznie z 4 foliami z klejem high-tack i 2 foliami z klejem bubble-free. W ofercie 6 nowych matowych i 3 metaliczne kolory. Biała, bezbarwna , czarna, metalik  – wysokiej jakości folia polimerowa, długookresowa (7-8 lat trwałości w zależności od koloru, 10 lat kolor biały i czarny, 5 lat kolory metaliczne). Dedykowana na powierzchnie płaskie i gładkie, lekko zakrzywione: samochody, samoloty, łodzie i inne trudne aplikacje. Folia o grubości 66 mikronów. Klej permanentny na bazie rozpuszczalnika. Folię aplikuje się na sucho przy minimalnej temperaturze klejenia +10°C. Łatwe wycinanie w ploterach tnących oraz szybkie wybieranie drobnych elementów, 100 kolorów błyszczących/ matowe biały i czarny.

 

FOLIE ODBLASKOWE

MAClite 4700

Ekonomiczna folia odblaskowa, krótkookresowa. Przeznaczona na płaskie powierzchnie. Posiada szeroki kąt odbicia światła oraz dobre parametry widzialności. Folia wzmacniająca efekty wizualne w ciemności oraz w nocy. Zawiera warstwę mikroskopijnych cząsteczek szkła bardzo wysokiej jakości optycznej, wbudowane w kolorowa folię. Metalizowany podkład pozwalana lustrzane odbicie.

Folia PCW grubości 115µ. Trwałość 4-5 lat. Powleczona bezbarwnym, akrylowym klejem permanentnym. Aplikacja na sucho.

MAClite 5700

Bardzo elastyczna folia odblaskowa na bazie polimerowego PCW o grubości115 mikronów trwałość 5-7 lat). Posiada klej akrylowy na bazie rozpuszczalnika. Folia przeznaczona do oznaczeń bezpieczeństwa w reklamach płaskich, zakrzywionych, falistych i nitowanych. Może być zadrukowywana.

FOLIE FLUORESCENCYJNE

MACal 8000

Folia fluorescencyjna przeznaczona do krótkoterminowych akcji reklamowych. Produkowane z PCW o grubości 110 mikronów, w bardzo jaskrawych, przyciągających wzrok, intensywnych kolorach. Klej usuwalny, akrylowy na bazie rozpuszczalnika. Trwałość do 6 m-cy. Do zastosowania na zewnątrz.

 

FOLIE TRANSLUCENTNE

MAcal 9700 Pro

Wysokiej jakości folia polimerowa o trwałości 5-7 lat do stosowania w reklamach podświetlanych. Polimerowe PCW o grubości 80 mikronów o jednolitej strukturze, stabilne wymiarowo, nadaje się do klejenia powierzchni płaskich i lekko formowanych. Klej akrylowy, permanentny, na bazie rozpuszczalnika, bezbarwny. Aplikacja na sucho lub na mokro przy minimalnej temperaturze klejenia +10°C. Do klejenia na mokro polecamy wodę destylowaną. Przygotowana do łatwego wycinania w ploterach tnących oraz szybkiego obierania drobnych elementów. 34 kolory matowe.

FOLIE DO DEKORACJI SZKŁA

MAcal Glass Decor 700     

Wysokiej jakości półprzezroczysta folia polimerowa przeznaczona do dekoracji okiennych. Nadaje oklejonej powierzchni efekt trawienia lub piaskowania. Szczególnie atrakcyjnie wygląda na szkle, gdzie efekt jest wyjątkowo szlachetny. Grubość 80µ. Trwałość 5 lat. Powleczona akrylowym klejem permanentnym rozpuszczalnikowym. Dedykowana na powierzchnie gładkie i płaskie,
Zalecamy aplikację na mokro przy użyciu wody destylowanej, przy minimalnej temperaturze klejenia +15°C. Przygotowana do łatwego wycinania w ploterach tnących oraz szybkiego obierania drobnych elementów.

MAcal Glass Decor 500     

Wysokiej jakości średniookresowa ( trwałość 5 lat) folia polimerowa przeznaczona do dekoracji okiennych imitująca efekt mrożonego lub piaskowanego szkła. Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Dedykowana na powierzchnie gładkie i płaskie,
Zalecamy aplikację na mokro przy użyciu wody destylowanej, przy minimalnej temperaturze klejenia +15°C. Przygotowana do łatwego wycinania w ploterach tnących oraz szybkiego obierania drobnych elementów.

MACrystal 8400 Pro

Transparentna folia PCW o grubości 80 mikronów i trwałości 3 lat. Pozwala na uzyskanie efektów witrażowych w dekoracji szkła lub też na zmianę odcieni kolorów innych folii (np. odblaskowych). Łączenie kolorów daje możliwość uzyskania z 10 produkowanych gam kilkudziesięciu kolorów pochodnych, przejść tonalnych, itp. Zalecamy aplikację na mokro przy użyciu wody destylowanej. Dostępnych 17 kolorów.

 

 

FOLIE SZABLONOWE

MACmask 84.817

Wysokiej jakości monomerowa folia szablonowa o grubości 80 mikronów. Folia transparentna, szara przeznaczona do wycinania szablonów na plandeki samochodowe. Znakomicie przylega do podłoża podczas malowania, nie pozostawia osadu klejowego.  Półprzezroczystość materiału pozwala na dokładne pasowanie szablonów przy pracach wielokolorowych. Przeznaczona do wykonywania grafik na nośnikach elastycznych: bannerach, plandekach samochodowych, markizach, namiotach. Charakteryzuje się dobrą odpornością na plastyfikatory zawarte w plandekach. Powleczona akrylowym klejem usuwalnym. Do aplikacji na sucho. Szablon należy zdjąć maksymalnie po 4 godzinach. Folia przygotowana do łatwego wycinania w ploterach tnących.

Zobacz także: