TUBITHERM to wysokiej jakości materiał do transferu na gorąco. Połysk i tekstura są zasługą bardzo gęstego włókna. Materiał doskonale wycina się w ploterach tnących i bez problemów „wybiera się”.
TUBITHERM pozwala na wycinanie i „wybieranie” nawet niewielkich szczegółów grafiki i drobnych napisów.
TUBITHERM może zostać użyty do wykonywania napisów i grafiki na odzieży, np. na uniformach, odzieży sportowej i codziennej, jak również w pracy projektantów odzieży oraz produkcji rozmaitych artykułów promocyjnych.

Występuje w kolorach podstawowych, fluo oraz w wersji blockout.

Przetwarzanie

TUBITHERM może być wycinany we wszystkich dostępnych na rynku ploterach tnących. Polecamy stosowanie standardowego noża 60°. Po „wybraniu” niepotrzebnych elementów wyciętej grafiki, przenosimy ją na podłoże za pomocą prasy do transferu. Podkład poliestrowy powinien być usunięty na ciepło, po czym polecamy kontynuowanie transferu z tymi samymi parametrami przez ok. 2 sekundy.

Właściwości
TUBITHERM charakteryzuje się doskonałym przyleganiem do bawełny, mieszanki bawełna/poliester, tkanin naturalnych jak i syntetycznych.
Wytrzymuje pranie w 40°C (proszkiem bez wybielaczy). Możliwe jest czyszczenie chemiczne. Prać na „lewej” stronie! Nylon i tekstylia impregnowane (nieprzemakalne) nie dają się transferować TUBITHERM-em.
Gwarancja i zachowanie długotrwałej przyczepności TUBITHERM’a jest możliwe tylko wtedy, gdy zachowane są zalecane parametry transferu, docisk, temperatura i czas.
Polecamy każdorazowe wykonanie próby aplikacji.

SUBLI – FLOCK 5901

Wgrzewany na gorąco materiał poliestrowy (typu flock – biały) idealny do transferowego druku sublimacyjnego. Doskonałe efekty druku, głębokie i żywe kolory uzyskuje się dzięki wysokiej jakości, gęstym włóknie.

Standardowe Wymiary
1,000 mm x 25 m, 500 mm x 25 m.

http://www.poli-tape.de/en/products/textile-graphics/tubitherm-flock/