PREMIERA! Folie klasy premium w ofercie SICO

PREMIERA!  Folie klasy premium w ofercie SICO
06-04-2021

Sico Polska posiada w swojej ofercie bardzo szeroki wachlarz folii graficznych począwszy od folii ekonomicznych (seria Hanzaflex) poprzez folie krótko, średnio i długookresowe.

Znaleźć tam można folie do zadań specjalnych takich jak oklejanie samochodów, folie do wycinania, szronione i witrażowe do dekoracji szkła, ścienne, podłogowe, tablicowe, wolne od PCW) renomowanego producenta MacTac.

Od marca w ramach uzupełnienia oferty Sico Polska wprowadziło do swojej oferty znane, innowacyjne i technologicznie zaawansowane folie 3M.

Folie firmy 3M funkcjonują na rynku od wielu lat i cieszą się uznaniem klientów. Wieloletni rozwój i  zaawansowana technologia kleju Controltac™ – mikroskopijnych kulek na warstwie kleju oraz technologia Comply™ –  struktura mikrokanalików, sprawiły, że aplikowanie folii stało się dużo łatwiejsze, a stosowane folie wylewane gwarantują trwałość, piękne odwzorowanie kolorów i wysoką rozdzielczość wydruku. Rosnąca popularność tych folii sprawia, że coraz częściej wybierane są do różnego typu zastosowań.

Z szerokiego portfolio folii 3M, w ofercie SICO Polska znalazły się wysokiej jakości wylewane folie graficzne takie jak IJ 180mC białe, transparentne, metaliczne oraz folie ekologiczne bez pcw  3M Envision 480mC.

Dostępne są również specjalistyczne folie do szczególnych zastosowań takie jak folie do prywatyzacji i dekoracji szkła 3M Fasara, folie odblaskowe, laminaty dekoracyjne DI NOC dedykowane do dekoracji i renowacji wnętrz, folie translucentne 3M Scotchcal 3630 i 3M Envision 3737.

Folie przeciwsłoneczne 3M Prestige, które ograniczają nagrzewanie pomieszczeń oraz folie do zmiany koloru pojazdów 3M 2080, których warstwa ochronna na kolorach błyszczących – pozwala na zredukowanie zarysowań powierzchni i śladów po odciskach, a folia jest bezproblemowo usuwana po czasie użytkowania.

O szczegóły oferty zapytaj Handlowca SICO Polska!”