Hanzacityindoor papier plakatowy

HanzaCityIndoor – matowy papier plakatowy typu „white back”

Papier plakatowy HanzaCityIndoor 150g doskonale sprawdza się w realizacjach wewnętrznych i zewnętrznych.
W aplikacjach na zewnątrz, papier powinien być zamknięty w boxie, ramie, kasetonie np. jako papier do podświetleń czyli tzw. CITY LIGHT. Posiada bardzo dobrą wytrzymałość na scrolling i rolling-up w reklamie podświetlanej. Jego warstwa wierzchnia jak i spodnia są dwukrotnie powlekane. Dedykowany do zadruku offsetowego i solwentowego.

Poznaj markę Hanzapaper

Hanzapaper to marka własna ekonomicznych papierów do zadruku offsetowego, solwentowego, lateksowego i UV na nośnikach reklamowych stosowanych do grafik wielkoformatowych. Papiery z grupy Hanzapaper typu plakatowe, proof, blue back, samoprzylepne, fotograficzne i posterowe doskonale sprawdzają się w realizacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Posiadają bardzo dobrą biel, wytrzymałość i dedykowane są do wysokiej jakości zadruków, w których ważną rolę odgrywa doskonałe odwzorowanie kolorów. Szczególnie polecane do prac w wysokiej rozdzielczości, wymagających jednolitego krycia i ostrych konturów prac.

Specyfikacja

WŁAŚCIWOŚCI

JEDNOSTKA

WARTOŚĆ

TOLERANCJA

Grubość

μm

153

+/-5

Połysk (JVNI-001) 75⁰

%

>70

Białość CIE (UNE 57005-90)

90 +/-2

Krycie

97 +/-2

Zastosowanie

Stoiska reklamowe, do użytku wewnętrzego

Kompatybilność drukarek

Doskonały wydruk na wszystkich drukarkach solwentowych, lateksowych i UV

Sposób użycia

Papier należy przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu, nie wystawiać na działanie promieni słonecznych, przechowywać w tem. pokojowej (23°, 50 RH). Wydruk można ulepszyć przez dostosowanie ustawień drukarki.%

Pliki do pobrania

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]