Olfa Ostrza

Ostrza OLFA są produkowane z najlepszego gatunku stali narzędziowej, w toku wielostopniowego procesu produkcyjnego zakończonego szlifowaniem oraz dogładzaniem. Dzięki temu uzyskują niezrównaną wyjściową zdolność przecinania i odporność na stępienie. Ostrza są nacięte pod kątem 59°. Kąt ten wynika z naturalnej pozycji jaką przyjmuje dłoń w trakcie cięcia i ułatwia odłamywanie segmentów. Ustalony przez firmę OLFA kąt 59° stał sie międzynarodowym standardem ostrzy odłamywanych.

Wyjątkowe czarne ostrza OLFA Excel Blade są produkowane w unikalnym procesie – z podwójnym dogładzaniem – w celu uzyskania krawędzi tnącej o niezwykłej zdolności przecinania, 25% wyższej niż standardowe ostrza OLFA.

Ostrza krązkowe OLFA są produkowane z wysokiej jakości stali wolframowej zapewniającej ich dużą żywotność natomiast ostrza krążkowe z dekoracyjną krawędzią do cięcia linii zębatej lub falistej wykonane są z trwałej stali nierdzewnej.

Poznaj markę Olfa

Firma OLFA oferuje szeroki asortyment narzędzi w charakterystycznym żółtym kolorze, przeznaczonych do ręcznego cięcia różnorodnych materiałów. By sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym zaróno noże jak i ostrza wymienne do nich produkowane sa wyłącznie w Japonii. Produkty OLFA stosowane są z powodzeniem na różnych etapach produkcji w drukarniach wielkoformatowych i szeroko pojętym przemyśle i produkcji.

Pliki do pobrania

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]