Olfa Noże

NOŻE SEGMENTOWE STANDARD

Zaprojektowane do różnorodnych zastosowań wymagających precyzji i dokładnego cięcia, noże OLFA STANDARD z odłamywanym ostrzem są idealne do cięcia papieru, folii, tapet, płyt styropianowo – kartonowych. itp.

Oferta obejmuje szeroką gamę rękojeści o specyficznych cechach użytkowych. W zależnosci od potrzeb noże można uzbroić w standardowe 13 segmentowe ostrza 9mm, super ostre ostrza ExcelBlack i ostrza nierdzewne jak również 7 segmentowe ostrza artystyczne o kącie wierzchołkowym 30°. Ostrza te produkowane są w toku wielostopniowego procesu produkcyjnego, dzięki któremu uzyskują niezrównaną zdolność przecinania i odporność na stępienie.

W modelach klasy STANDARD ostrza blokowane są przy użyciu pokrętła, suwaka lub też poprzez automatyczną blokadę ostrza. Prowadnica ostrza wykonana jest z odpornej na korozję blachy stalowej o grubości 0,6mm. Rękojeści zaprojektowane są z myślą o łatwej wymianie ostrza bez użycia dodatkowych narzędzi. Większość rękojeści posiada klips służący do odłamywania stępionych segmnentów.

Poznaj markę Olfa

Firma OLFA oferuje szeroki asortyment narzędzi w charakterystycznym żółtym kolorze, przeznaczonych do ręcznego cięcia różnorodnych materiałów. By sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym zaróno noże jak i ostrza wymienne do nich produkowane sa wyłącznie w Japonii. Produkty OLFA stosowane są z powodzeniem na różnych etapach produkcji w drukarniach wielkoformatowych i szeroko pojętym przemyśle i produkcji.

Pliki do pobrania

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]