NOWOŚĆ – laminator Venus 380

NOWOŚĆ –  laminator Venus 380
06-02-2020

Zapraszmy na prezentację laminatora Venus 380 do naszego showroomu!

System laminujący umożliwiający łatwą laminację zaraz po wydruku jest dziś kluczowym elementem zapewniającym konkurencyjność Państwa drukarni.

Krótki czas realizacji zlecenia jest często ważniejszy niż sama cena.

Laminatory Venus 380 są oferowane z półautomatycznym systemem podawania lub automatycznym podajnikiem [na dużą ilość arkuszy] i umożliwiają laminowanie „w czasie rzeczywistym” wszystkich wydruków wychodzących z Państwa drukarni.

Montaż tego systemu i jego obsługa są niezwykle łatwe, a zmiana zleceń jest szybka, przy czym nie odbywa się to kosztem jakości.

Laminatory te posiadają solidną konstrukcję i zostały zaprojektowane z uwzględnieniem typowej charakterystyki przemysłowych systemów laminujących, obejmującej docisk pneumatyczny, chromowaną rolkę i system precyzyjnej separacji wydruków.

Laminatory Venus umożliwią obniżenie kosztów również poprzez eliminację „minimum” [zamówienia stosowane przez firmy zewnętrzne], które ma szczególne znaczenie przy krótkich seriach.

Użytkując laminatory Venus podnoszą Państwo swój zysk, oferując klientom „uszlachetnianie” wydruków cyfrowych poprzez cyfrowe laminowanie folią na gorąco gwarantujące znakomite efekty na powierzchniach przezroczystych, metalizowanych lub białych.

Cyfrowa laminacja folią na gorąco jest bardzo szybka i łatwa, a to dzięki łatwemu systemowi zmiany folii i automatycznemu odzyskiwaniu odpadów z procesu. Będą Państwo mogli oferować ten rodzaj aplikacji z niemal natychmiastową realizacją zlecenia.

Gama laminatorów Venus to idealne rozwiązanie zwiększające atrakcyjność, zysk i konkurencyjność Państwa firmy w produkcji wizytówek, pocztówek, kartek okolicznościowych, ulotek, folderów, broszur, okładek, albumów fotograficznych.

https://www.sico.pl/uszlachetnianie/systemy-do-laminowania-magdata/laminator-venus-380/