Atrament sublimacyjny JK Group
MySubli - Sublimation Transfer

Seria atramentów MySubli - Sublimation Transfer do sublimacyjnego druku transferowego, zaprojektowana do stosowania w drukarkach MS.

Seria atramentów MySubli – Sublimation Transfer do sublimacyjnego druku transferowego, zaprojektowana do stosowania w drukarkach MS. Przeznaczone do transferu na tkaniny syntetyczne (poliester) oraz do transferu na tkaniny mieszane (min.80% PES)

CMYK – 10 kg

Rodzaj głowic: Kyocera 300 oraz 600 dpi

Dedykowana do drukarek sublimacyjnych MS: JP3,JP4,JP4 EVO, JP5 EVO, JP7, JPK

 

Korzyści MySubli - Sublimation Transfer

przeznaczone do transferu na tkaniny syntetyczne (poliester)

dobra odporność ogólna

szybkie schnięcie na zadrukowanym papierze

wydruki o bardzo wysokiej jakości

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

atrament o niskiej zawartości lotnych związków

Atrament sublimacyjny MySubli okiem naszego eksperta:

Zadrukowany papier atramentem sublimacyjnym MySubli – Sublimation Transfer musi zostać poddany transferowi na gorąco w kalandrze lub płaskiej prasie, w temperaturze 180-220°C w czasie od 30 do 180 minut. Czas i temperatura mogą się różnić w zależności od rodzaju i charakterystyki materiału, na który jest dokonywany transfer.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę JK Group

J-Teck to marka handlowa Grupy JK ( www.jk-group.com ) obecna na rynku od 2003 roku. Jest prężną i elastyczną marką oferującą wysokiej jakości atramenty cyfrowe. To właściwy partner, jeśli szukasz specjalisty od cyfrowego atramentu sublimacyjnego. Opracowuje rozwiązania spełniające wymagania głównych głowic drukujących i drukarek, oferując wysoką wydajność dla różnych sektorów: mody, odzieży sportowej, flag i banerów, a także zastosowań przemysłowych. Dzięki dynamicznemu podejściu szybko reagującą na potrzeby rynku współpracując z zaufanymi i profesjonalnymi partnerami na rynkach lokalnych.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik