MS JP7

Wytrzymałe i opłacalne drukarki do długich serii

JP7 to przemysłowa maszyna do druku cyfrowego wyposażona w taśmę transportową. Została zaprojektowana do drukowania zarówno na tkaninach, jak i na papierze. JP7 to właściwy wybór dla tych, którzy chcą zwiększyć moce produkcyjne poprzez obniżenie kosztów eksploatacji i zapewnienie szybkiego zwrotu z inwestycji.

Korzyści MS JP7

Wysoka jakość druku

do 16 głowic

Wysoka powtarzalność druku

MS JP7 okiem naszego eksperta:

JP7 to przemysłowa maszyna do druku cyfrowego wyposażona w lepki pas transportowy. Została zaprojektowana do drukowania zarówno na tkaninie, jak i na papierze.

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn / Manager of Devices Sales Department

Poznaj markę MS

MS Printing Solutions to rodzinna firma z tradycjami sięgającymi 4 pokoleń wstecz, zbudowana na doświadczeniu i pasji. Tradycja jest dla MS bardzo ważna i to właśnie na wieloletniej znajomości branży opiera swoją wiarę w sukces innowacji. Wiedza i doświadczenie MS pozwala na opracowywanie innowacyjnych produktów na wymagający i wciąż zmieniający się rynek druku cyfrowego na tekstyliach. Te nowoczesne technologie umożliwiają doskonalenie każdego aspektu druku na tekstyliach, od wydajności produkcji po tak istotne kwestie jak ochrona środowiska. Technologie te są na tyle uniwersalne, że otwierają również możliwość oferowania innych rodzajów druku, takich jak druk na papierze lub tworzywach sztucznych. „Cyfrowa rewolucja ma o wiele donioślejsze znaczenie niż wynalezienie pisma, a nawet samego druku”.

Pliki do pobrania

Kontakt

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn


mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: [email protected]