MS JP4 Evo

Właściwy wybór dla tych, którzy chcą wejść na rynek cyfrowego druku przemysłowego na tekstyliach poprzez stosunkowo umiarkowane inwestycje bez kompromisów w zakresie szybkości drukowania.

JP4 EVO są kompaktowe i funkcjonalne, optymalizujące przestrzeń i zasoby wykorzystywane w procesie produkcyjnym; uwalniając w ten sposób kapitały na nowe inwestycje generujące większe zyski. Zainstalowanych 8 głowic drukujących oferuje większą gęstość kropel w obszarze rysunku przy równych przebiegach, umożliwiając najwyższą wydajność drukowania. Podciśnieniowa płyta drukująca zapewnia najlepszą przyczepność i stabilność nośnika podczas procesu drukowania, a tym samym wysoką jakość wydruku. Pasek kompensacji papieru z czujnikiem laserowym umożliwia idealną synchronizację ruchu papieru z maksymalną prędkością dozwoloną przez maszynę.

Korzyści MS JP4 Evo

druk na papierze i tekstyliach

druk na tkaninach nieelastycznych

kompaktowa i funkcjonalna

MS JP4 Evo okiem naszego eksperta:

Urządzenia tej serii są odpowiednim rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wejść na rynek przemysłowego druku cyfrowego na tekstyliach bez dużych nakładów i bez ograniczania prędkości druku.

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn / Manager of Devices Sales Department

Poznaj markę MS

MS Printing Solutions to rodzinna firma z tradycjami sięgającymi 4 pokoleń wstecz, zbudowana na doświadczeniu i pasji. Tradycja jest dla MS bardzo ważna i to właśnie na wieloletniej znajomości branży opiera swoją wiarę w sukces innowacji. Wiedza i doświadczenie MS pozwala na opracowywanie innowacyjnych produktów na wymagający i wciąż zmieniający się rynek druku cyfrowego na tekstyliach. Te nowoczesne technologie umożliwiają doskonalenie każdego aspektu druku na tekstyliach, od wydajności produkcji po tak istotne kwestie jak ochrona środowiska. Technologie te są na tyle uniwersalne, że otwierają również możliwość oferowania innych rodzajów druku, takich jak druk na papierze lub tworzywach sztucznych. „Cyfrowa rewolucja ma o wiele donioślejsze znaczenie niż wynalezienie pisma, a nawet samego druku”.

Kontakt

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn


mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: [email protected]