Mimaki TxF150-75

Drukarka DTF wyposażona w kluczowe technologie Mimaki oraz innowacyjne funkcje zapewniające stabilny druk i nieprzerwaną produkcję.

Drukarka TxF150-75 łączy w sobie wyjątkową niezawodność i jakość druku bestsellerowej serii 150 firmy Mimaki z prostotą procesu bezpośredniego druku na foli (DTF).

System ten oferuje pierwsze markowe rozwiązanie do zdobienia odzieży, odzieży sportowej, t-shirtów, toreb i nie tylko, z najbardziej wymagającymi detalami graficznymi z wykorzystaniem techniki druku bezpośrednio na folii.

Korzyści

Wyposażony w sprawdzone na rynku technologie Mimaki.

System sterowania dyszami i cyrkulacja białego atramentu

Certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX dla atramentu Mimaki DTF PHT50

Zawiera wydajne oprogramowanie RasterLink 7 RIP firmy Mimaki

Rozdzielczość druku 720dpi, 1440dpi

Prędkość druku: 3,3m2/h

Parametry Mimaki

NIEZAWODNY

Wyposażony w sprawdzone na rynku technologie Mimaki.

Innowacyjne funkcje, takie jak system sterowania dyszami i cyrkulacja białego atramentu, zapewniają stabilną i długotrwałą produkcję bez zakłóceń i przy minimalnej konserwacji.

ZRÓWNOWAŻONY

Certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX dla atramentu Mimaki DTF PHT50 w połączeniu z opakowaniem ECO wielokrotnego użytku dopełnia całości ekologicznego pakietu drukarki TxF150.

ŁATWY W UŻYCIU

Drukarka TxF150 zawiera wydajne oprogramowanie RasterLink 7 RIP firmy Mimaki, które umożliwia niezwykle łatwe tworzenie wydruków o profesjonalnej jakości za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy.

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn

Zastosowane technologie

Mimaki Circulation Technology

Dzięki okresowemu krążeniu białego atramentu w linii od zbiornika do głowicy zapobiega się osadzaniu pigmentu. MCT zapewnia stabilną produkcję oraz zmniejszenie ilości atramentu i odpadów.

Nozzle Check Unit

NCU to oryginalny system czyszczenia dysz. Zatkane dysze są automatycznie wykrywane i czyszczone. Jeśli problemu zatkania nie udaje się rozwiązać czyszczeniem, zostaje automatycznie uruchomiona funkcja zamiany dysz (NRS) i urządzenie wznawia drukowanie. Funkcje te znacznie zmniejszają straty w wydruku spowodowane zatkanymi dyszami podczas ciągłego drukowania.

Nozzle Recovery System

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Advanced Pass System

Ogranicza prążkowanie poprzez rozpraszanie kropel atramentu między przejściami.

Intelligent Heats

System inteligentnych grzałek. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewania mediów w kontrolowanej temperaturze, atrament może zostać utrwalony przy zachowaniu wysokiego ustawienia kolorów

Poznaj markę Mimaki

Firma Mimaki Engineering została założona w Japonii w 1975 roku. Przez lata pracowała na pozycję globalnego lidera. Jest wiodącym producentem szerokoformatowych drukarek do druku atramentowego i ploterów tnących przeznaczonych na rynek oznakowań i poligrafii, rynek tekstylny, odzieżowy i rynki przemysłowe. Jest znana z nagradzanej wydajności swoich produktów, niezrównanej jakości konstrukcji i innowacyjnej technologii. Od pierwszego na świecie płaskiego plotera pisakowego formatu A2 po najbardziej ekonomiczną, wielkoformatową drukarkę UV LED, jaką kiedykolwiek widział świat, Mimaki intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz wkłada ogromny wysiłek w tworzenie innowacyjnych technologii i pionierskich nowych produktów. Firma Mimaki zaangażowana jest w rozwój technologii, która ustanawia nowe standardy w branży, tworząc maszyny i produkty zamieniające to, co wyobrażają sobie klienci, w zapierającą dech w piersiach rzeczywistość. Nasza współpraca z japońskim producentem trwa od 2011 roku. Pierwszą sprzedaną drukarką przez Sico był model Mimaki JV33-160s do firmy Mitko w kwietniu 2011 r. Jesteśmy dumnym autoryzowanym dystrybutorem sprzedaży i serwisu drukarek, ploterów tnących, atramentów i części zamiennych Mimaki.

Specyfikacja

TxF150-75

Głowica

On-demand piezo head

Rozdzielczość

720dpi, 1,1440dpi

Atrament

Typ / Kolor

Atrament pigmentowy PHT50 (C,M,Y,K,W)

Opakowanie

600 ml (500ml tylko dla białego)

Funkcja krążenia

Tylko biały

Maks. szerokość grafiki

800 mm

Media

Maks. szerokość

810 mm

Grubość

1 mm lub mniej

Waga rolki

45 kg lub mniej

Interface

Ethernet 1000BASE-T, USB2.0, Hi-speed

Zasilanie

Pojedyncza faza AC100-120V/AC200-240V 10%,50/60 Hz 1Hzx1

Pobór energii

AC100V: 0.9 kW lub mniej AC200V: 1.2kW lub mniej

Certyfikaty

VCCI class A, FCC class A, ETL IEC 62368-1, CE Marking (EMC, Lov voltage, Machinery directive, and RoHS), CB, REACH, Energy Star, RCM, KC

Wymiary (Szer. x Dł. x Wys.)

1965 mm x 700 mm x 1392 mm

Waga 

126 kg

Pliki do pobrania

Pomagamy w uzyskaniu finansowania w banku Milenium Leasing

zapytaj
Handlowca Sico pln/mc*

Kontakt

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn


Mob. (+48)694 348 554
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]