Mimaki TS500P-3200

TS500P-3200 optymalizyje prędkość i jakość, gwarantując uzyskanie oczekiwanych rezultatów.

Najnowsza wielkoformatowa drukarka do druku transferowego firmy Mimaki oferuje połączenie dużej prędkości i wysokiej jakości wydruków, osiągając najwyższą efektywność w branży wystawienniczej, detalicznej i dekoracji wnętrz. Przemysłowa jakość urządzenia oraz jego innowacyjne funkcje gwarantują nowy poziom efektywności i niezawodności.

Korzyści TS500P-3200

zaawansowane oprogramowanie RIP maksymalizuje wydajność TS500P-3200

aby zapobiec efektowi prążkowania, granice pomiędzy poszczególnymi przejściami nachodzą na siebie

dwie grzałki umieszczone za modułem drukującym

ufunkcje umożliwiające ograniczenie efektu „marszczenia”

nowa konfiguracja 12 głowic rozmieszczonych naprzemiennie w 3 rzędach

najwyższa jakość obrazu

wysoka jakość i dokładność wydruku

wysoka jakość i dokładnośc wydruku

innowacyjne technologie zapewniające stabilność produkcji i wysoką jakość obrazu

umożliwia zadruk na mediach, które zastosowane w technologii lateksowej lub solwentowej mogłyby ulec uszkodzeniu ze względu na użycie wysokiej temperatury

Wysoka prędkość druku

Mimaki TS500P-3200 okiem naszego eksperta:

Urządzenie oferuje szeroki wachlarz różnych trybów druku, od trybu roboczego (o max. prędkości 180m²/h druku) do trybu wysokiej jakości. Twórz na tej drukarce tkaniny do dekoracji wnętrz, tkaniny obiciowe w tym pościel i zasłony, soft singage, tekstylne oznakowanie w miejscu sprzedaży, reklamy podświetlane, grafiki ekspozycyjne i przenośne, dekoracje ścienne i wiele więcej…

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn / Manager of Devices Sales Department

Zastosowane technologie

Nozzle Check Unit

NCU to oryginalny system czyszczenia dysz. Zatkane dysze są automatycznie wykrywane i czyszczone. Jeśli problemu zatkania nie udaje się rozwiązać czyszczeniem, zostaje automatycznie uruchomiona funkcja zamiany dysz (NRS) i urządzenie wznawia drukowanie. Funkcje te znacznie zmniejszają straty w wydruku spowodowane zatkanymi dyszami podczas ciągłego drukowania.

Nozzle Recovery System

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Advanced Pass System

Ogranicza prążkowanie poprzez rozpraszanie kropel atramentu między przejściami.

Mimaki Fine Diffusion 1

technika przetwarzania obrazu zmniejsza przeskoki tonów i nierównomierne drukowanie w kolorze. Mimaki Fine Diffusion 1 (MFD1) został niedawno dodany do dołączonego oprogramowania RasterLink6 RIP. MFD1 redukuje szum generowany w danych obrazu podczas przetwarzania obrazu i umożliwia uzyskanie lepszych wyników drukowania bez przeskoków tonów i nierównych kolorów.

Waveform Control

technologia kontroli kształtu fali zapewnia wysoką jakość wydruku, poprzez rozpylanie kropel atramentu w prostych liniach z prawie idealnymi okrągłymi kropkami, zapewniając wyraźne i ostre litery, linie i krawędzie.

Mimaki Bulk Ink System

dzięki okresowemu krążeniu białego atramentu w linii od zbiornika do głowicy zapobiega się osadzaniu pigmentu. MCT zapewnia stabilną produkcję oraz zmniejszenie ilości atramentu i odpadów.

Uninterrupted Ink Supply System

Automatyczna zamiana wyczerpanego pojemnika, na pełen. System automatycznie przełacza się na drugi kartridż tego samego koloru, kiedy pierwszy się kończy.Pozwala to na długie serie druku nie wymagające obecności operatora.

Intelligent Heats

System inteligentnych grzałek. Dzięki wyjątkowej technologii podgrzewania mediów w kontrolowanej temperaturze, atrament może zostać utrwalony przy zachowaniu wysokiego ustawienia kolorów

Variable Dot Technology

Wysoką jakość obrazu osiągana się dzięki rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi oraz zmiennym rozmiarom kropli. Nawet drukowanie w trybie 4-kolorowym zapewnia nieziarnisty wydruk, dzięki czemu wydruki wykazują płynne gradacje i bardzo szczegółowe obrazy.

Poznaj markę Mimaki

Firma Mimaki Engineering została założona w Japonii w 1975 roku. Przez lata pracowała na pozycję globalnego lidera. Jest wiodącym producentem szerokoformatowych drukarek do druku atramentowego i ploterów tnących przeznaczonych na rynek oznakowań i poligrafii, rynek tekstylny, odzieżowy i rynki przemysłowe. Jest znana z nagradzanej wydajności swoich produktów, niezrównanej jakości konstrukcji i innowacyjnej technologii. Od pierwszego na świecie płaskiego plotera pisakowego formatu A2 po najbardziej ekonomiczną, wielkoformatową drukarkę UV LED, jaką kiedykolwiek widział świat, Mimaki intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz wkłada ogromny wysiłek w tworzenie innowacyjnych technologii i pionierskich nowych produktów. Firma Mimaki zaangażowana jest w rozwój technologii, która ustanawia nowe standardy w branży, tworząc maszyny i produkty zamieniające to, co wyobrażają sobie klienci, w zapierającą dech w piersiach rzeczywistość. Nasza współpraca z japońskim producentem trwa od 2011 roku. Pierwszą sprzedaną drukarką przez Sico był model Mimaki JV33-160s do firmy Mitko w kwietniu 2011 r. Jesteśmy dumnym autoryzowanym dystrybutorem sprzedaży i serwisu drukarek, ploterów tnących, atramentów i części zamiennych Mimaki.

Specyfikacja

Parametr

TS500P - 3200

Głowica

12 głowic On-demand piezo (4 głowice naprzemiennie)

Rozdzielczość druku

Oś X:360/540/720/1080 dpi; Oś Y: 360/540/720 dpi

Maksymalna szerkość mediów

3000 mm

Maksymalny obszar druku

3290 mm

Atrament

Typ / kolor

Sb310 (Bl, M, Y, K)

Wielkość opakowania

2 l

Waga mediów

130 kg lub mniej

Grubość mediów

0,2 mm lub m,niej

Certyfikaty

VCCl class A, UL60950-1, FCC class A, CE Marketing (EMC and Low voltage directive)RoHS, REAch, Energy Star, RCM

Interfejs

USB2.0/Hi speed Internet

Wymiary do transportu (szer. x gł. x wys.)

5620 × 1800 × 1820 mm; syst atramentu: 950 x 510 x 730 mm

Waga

1500 kg; syst. atramentu: 30 kg

Zasilenie drukarki

AC100-120/220 ~240 V ± 10%, 50/60Hz ± 1Hz

Zużycie energii drukarki

6960VA lub mniej

Wymagane warunki otoczenia

Temp.: 20 – 30°C ± 10

Wilgotność względna: 35 – 65%Rh (bez kondensacji)

Zapylenie typowe dla środowiska biurowego

Pliki do pobrania

Pomagamy w uzyskaniu finansowania w banku Milenium Leasing

rata leasingu od
2637,89 pln/mc*

Podobne produkty

Kontakt

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn


mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: [email protected]