Atrament UV Mimaki LUS-120

Ekologiczny i energooszczędny atrament UV Mimaki LUS-120

Atrament utwardzany promieniowaniem UV. Jest utwardzany i przyklejany do nośnika lub podłoża za pomocą promieniowania UV. Wydruk jest już wyschnięty, gdy wychodzi z drukarki UV, co pozwala na realizację krótkiej dostawy. Dostępny jest druk na materiałach niechłonnych, w tym na tworzywach sztucznych, szkle i metalu. Aby nadać pomysłom kształt, firma Mimaki oferuje gamę atramentów utwardzanych promieniowaniem UV, które spełniają wymagania różnych branż, od dekoracji i architektury po wzornictwo przemysłowe. Atrament UV Mimaki LUS-210 o bardzo wszechstronnym zastosowaniu zarówno do twardych jak i miękkich podłoży.

CMYK W LC* LM* – 1l, butelka
*CMYK W LC LM – 250ml, butelka

Rodzaje głowic: Ricoch 5gen, Toshiba

Atrament Mimaki LUS-120 jest dedykowany do drukarek UV Mimaki: UJF7151plus, UJF3042MkIIEX, UJF3042MkII, UJF6042MkII, JFX200, JFX500.

MIMAKI LUS-120 CLEAR-clear vanish-lakier dedykowany do atramentów UV LUS120-1 butelka. Do drukarek MIMAKI: JFX200, UJF3042MkII, UJF6042MkII.

* na zamówienie

Korzyści LUS 120

przyjazny środowisku

atrament o niskiej zawartości lotnych związków organicznych

wolne od ozonu światło LED–UV

oszczędność energii i długa żywotność

wysoka kompatybilność z mediami

niskie wytwarzanie ciepła

atrament o niskiej zawartości lotnych związków

dioda elektroluminescencyjna zużywająca mniej prądu

wykorzystanie lamp LED-UV

wykorzystanie lamp LED-UV

wykorzystanie lamp LED-UV

Atrament UV Mimaki LUS 120 okiem naszego eksperta:

Atrament UV Mimaki LUS-120 jest utwardzany i przyklejany do nośnika lub podłoża za pomocą promieniowania UV. Wydruk jest już wyschnięty, gdy wychodzi z drukarki, co pozwala na realizację krótkiej dostawy. Dostępny jest druk na materiałach niechłonnych, w tym na tworzywach sztucznych, szkle i metalu. Aby nadać kształt pomysłom, firma Mimaki oferuje gamę atramentów utwardzanych promieniowaniem UV, które spełniają wymagania różnych branż, od dekoracji i architektury po wzornictwo przemysłowe.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Mimaki

Firma Mimaki Engineering została założona w Japonii w 1975 roku. Przez lata pracowała na pozycję globalnego lidera. Jest wiodącym producentem szerokoformatowych drukarek do druku atramentowego i ploterów tnących przeznaczonych na rynek oznakowań i poligrafii, rynek tekstylny, odzieżowy i rynki przemysłowe. Jest znana z nagradzanej wydajności swoich produktów, niezrównanej jakości konstrukcji i innowacyjnej technologii. Od pierwszego na świecie płaskiego plotera pisakowego formatu A2 po najbardziej ekonomiczną, wielkoformatową drukarkę UV LED, jaką kiedykolwiek widział świat, Mimaki intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz wkłada ogromny wysiłek w tworzenie innowacyjnych technologii i pionierskich nowych produktów. Firma Mimaki zaangażowana jest w rozwój technologii, która ustanawia nowe standardy w branży, tworząc maszyny i produkty zamieniające to, co wyobrażają sobie klienci, w zapierającą dech w piersiach rzeczywistość. Nasza współpraca z japońskim producentem trwa od 2011 roku. Pierwszą sprzedaną drukarką przez Sico był model Mimaki JV33-160s do firmy Mitko w kwietniu 2011 r. Jesteśmy dumnym autoryzowanym dystrybutorem sprzedaży i serwisu drukarek, ploterów tnących, atramentów i części zamiennych Mimaki.

Pliki do pobrania

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik