Mimaki JV100-160C/B

Profesjonalne drukowanie stało się łatwe

Stworzony w odpowiedzi na wymagania rynku, JV100-160 zapewnia wysokiej jakości druk solwentowy w przystępnej cenie. Sprawdzona technologia firmy Mimaki zastosowana w tej nowej drukarce zwiększa łatwość użytkowania, a dzięki możliwości załadowania 8 różnych kolorów reprodukcja kolorów w wysokiej rozdzielczości jest standardem.

Korzyści JV100-160C/B

dostępne 2 modele C i B

model JV100-160C jest dostępny w wersji z kartridżem

model JV100-160B jest dostępny w wersji z butelką atramentu

regulacja podawania mediów

połącz JV100-160 z ploterem tnącym Mimaki

Opracowany z myślą o projektowaniu własnych ulubionych ustawień menu

wysoki zwrot

ciągły druk bez obecności operatora

najwyższa jakość obrazu

druk i cięcie umożliwia operatorowi wiele zadań cięcia przy minimalnej interwencji

innowacyjne technologie zapewniające stabilność produkcji i wysoką jakość obrazu

Mimaki JV100-160 okiem naszego eksperta:

Mimaki JV100-160 to drukarka solwentowa przeznaczona do drukowania nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i grafik. Jest to profesjonalna drukarka o wysokiej jakości, która pracuje szybko i sprawnie. Wydajność drukowania jest zapewniana przez zastosowanie aż 8 atramentów, które zapewniają wyraźny i nasycony wydruk. Drukarka posiada wbudowany system czyszczenia, który zapobiega zatykaniu się głowicy drukującej. Dodatkowo, drukarka jest kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi.

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn

Zastosowane technologie

Nozzle Check Unit

NCU to oryginalny system czyszczenia dysz. Zatkane dysze są automatycznie wykrywane i czyszczone. Jeśli problemu zatkania nie udaje się rozwiązać czyszczeniem, zostaje automatycznie uruchomiona funkcja zamiany dysz (NRS) i urządzenie wznawia drukowanie. Funkcje te znacznie zmniejszają straty w wydruku spowodowane zatkanymi dyszami podczas ciągłego drukowania.

Nozzle Recovery System

NRS zastępuje uszkodzone dysze, nieuszkodzonymi dyszami, aż do momentu przybycia technika. Ta funkcja umożliwia nieprzerwany druk i utrzymanie wydajności.

Mimaki Advanced Pass System

Ogranicza prążkowanie poprzez rozpraszanie kropel atramentu między przejściami.

Waveform Control

technologia kontroli kształtu fali zapewnia wysoką jakość wydruku, poprzez rozpylanie kropel atramentu w prostych liniach z prawie idealnymi okrągłymi kropkami, zapewniając wyraźne i ostre litery, linie i krawędzie.

Variable Dot Technology

Wysoką jakość obrazu osiągana się dzięki rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi oraz zmiennym rozmiarom kropli. Nawet drukowanie w trybie 4-kolorowym zapewnia nieziarnisty wydruk, dzięki czemu wydruki wykazują płynne gradacje i bardzo szczegółowe obrazy.

Dot Adjustment System

funkcja, która automatyzuje konwencjonalne umieszczanie punktów (położenie punktu i korekta podawania) w celu uzyskania maksymalnej jakości obrazu, oszczędzając czas operatorów i redukuje błędy

Poznaj markę Mimaki

Firma Mimaki Engineering została założona w Japonii w 1975 roku. Przez lata pracowała na pozycję globalnego lidera. Jest wiodącym producentem szerokoformatowych drukarek do druku atramentowego i ploterów tnących przeznaczonych na rynek oznakowań i poligrafii, rynek tekstylny, odzieżowy i rynki przemysłowe. Jest znana z nagradzanej wydajności swoich produktów, niezrównanej jakości konstrukcji i innowacyjnej technologii. Od pierwszego na świecie płaskiego plotera pisakowego formatu A2 po najbardziej ekonomiczną, wielkoformatową drukarkę UV LED, jaką kiedykolwiek widział świat, Mimaki intensywnie inwestuje w badania i rozwój oraz wkłada ogromny wysiłek w tworzenie innowacyjnych technologii i pionierskich nowych produktów. Firma Mimaki zaangażowana jest w rozwój technologii, która ustanawia nowe standardy w branży, tworząc maszyny i produkty zamieniające to, co wyobrażają sobie klienci, w zapierającą dech w piersiach rzeczywistość. Nasza współpraca z japońskim producentem trwa od 2011 roku. Pierwszą sprzedaną drukarką przez Sico był model Mimaki JV33-160s do firmy Mitko w kwietniu 2011 r. Jesteśmy dumnym autoryzowanym dystrybutorem sprzedaży i serwisu drukarek, ploterów tnących, atramentów i części zamiennych Mimaki.

Specyfikacja

Parametr

JV100 - 160 model C i B

Głowica

Głowica piezo On-demand (2 ustawione naprzemiennie)

Rozdzielczość druku

360dpi, 720dpi, 900dpi, and 1200dpi

Atrament

SS21, AS5, BS4 - model C; CS250 - model B

Kolor: CMYK/CMYKW/CMYKWCL

Opakowanie: 1 litr

Maksymalna szerokość druku

1610mm

Maksymalna szerokość mediów

1620mm

Minimalna szerokość mediów

250mm

Grubość mediów

1mm lub mniej

Waga mediów

45 kg lub mniej

Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość)

2775mm × 700mm × 1475mm

Waga

167kg

Zasilanie

AC 100-120V/200-240V ± 10% 50/60Hz ±1Hz

Pobór mocy

AC 100: 1.44 kW lub mniej / AC 200V: 1.92 kW lub mniej

Wymagane warunki otoczenia

Temp.: 20 – 30°C

Wilgotność względna: 35 – 65%Rh (bez kondensacji)

Interface

USB 2.0 / Ethernet 1000BASE - T

Pliki do pobrania

Pomagamy w uzyskaniu finansowania w banku Milenium Leasing

rata leasingu od
304,88 pln/mc*

Podobne produkty

Kontakt

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn


Mob. (+48)694 348 554
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]