Sportsman EM wersja demo stan licznika ok 2300. (3h pracy)

Sportsman to w pełni wyposażony automat do druku tekstyliów amerykańskiej firmy M&R Sales and Service, Inc, światowego lidera rynku poligrafii.
Maszyna w konfiguracji 10, osiąga powierzchnię druku 0,51+m x 0,51+m (20′ x 20′).
Model dodatkowo wyposażony w elektryczny system indeksacji, który w przeciwieństwie do systemu pneumatycznego (600cykli/godz) zapewnia dokładną i nieprzeciętnie szybką (900cykli/godz) pracę maszyny.
Elektryczne głowice drukujące wszystkie na falownikach, które dzięki regulacji zakresu ruchu pozwalają na bardziej efektywną i wydajną pracę.
Wyposażenie obejmuje także:  system jednoczesnego unoszenia sit nad powierzchnią drukowanego materiału, bez zlewania farby, pneumatyczne zaciski ram, regulatory ciśnieniowe docisku rakla, pneumatyczne zaciski rakla i przedrakla oraz mikroregistrację.
Sportsman E posiada ponadto specjalnie opatentowany  Revolver Print Program. Jest to program niezależnego sterowania pracą głowic, pozwalający na niesekwencyjną indeksację głowic drukujących, tym samym powrót z dowolnej pozycji do stacji podsuszającej lub do powtórnego przedruku.
Sportsman E jest kompatybilny z większością modeli między stanowiskowych lamp podsuszających M&R’u, co z pewnością ułatwi klientowi optymalny dobór oprzyrządowania peryferyjnego.
Maszyna posiada pedał nożny do kontroli indeksacji oraz pedał przeskoku,. Dodatkowym ułatwieniem pracy jest System Szybkiego Pasowania Tri-Loc. System ten stosowany we wszystkich modelach karuzel ręcznych i automatycznych M&R, pozwala skrócić czas pasowania nawet o 95 %.
Sportsman E to maszyna łatwa w obsłudze i nawigacji. Przyciski kontrolne są zamocowane w optymalnych miejscach, a język programowania maszyny jest prosty i zrozumiały. Jak wszystkie maszyny firmy M&R Sales and Service, Inc, Sportsman E z solidną, sztywną konstrukcją aluminiowo- stalową to światowy standard jakości, wytrzymałości i projektowania, a co więcej, wsparty doskonałym serwisem i kompleksowym oprzyrządowaniem.
Maszyna maksymalnie wyposażona we wszystkie dodatkowe opcje, bardzo szybka i precyzyjna. Posiadamy system tri-loc do szybkiego ustawiania kolorów na maszynie. Praca w trybie automatycznym z możliwością opuszczenia palety na którą operator nie zdążył założyć użytku do druku (maszyna sama opuści wybraną paletę i nie dokona na niej zadruku.
Możliwość druku jednocześnie sześcioma kolorami lub do 12 w trybie revolver.
Maszyna osiąga prędkość pracy realną 800-900 koszulek na godzinę zadrukowanych w sześciu kolorach.
Maszyna demo stan licznika ok 2300. (3h pracy)
Maszyna jest w stanie idealnym.
Do maszyny posiadamy dodatkowo dużo dodatkowego wyposażenia, jak różne palety, ramy sitodrukowe rakle i przedrakle oraz pedały i drogi system triloc.
Posiadamy do sprzedaży suszarki międzyoperacyjne do tego systemu z kontrolą temperatury na użytku sterowane z komputera maszyny. Wszystko w zależności co kto potrzebuje pod określoną produkcję.
Osobiście bardzo polecam tą maszynę i mogę wdrożyć u Państwa technologię. Dopasujemy wyposażenie pod Państwa potrzeby. Możemy również skoordynować montaż u Państwa przez autoryzowany serwis M&R Polska, uruchomić maszynę i przeszkolić pracowników w Państwa zakładzie. Na maszynę z racji na jej stan możemy udzielić gwarancji. Jeśli chcieliby Państwo zakupić maszynę w leasingu oferuję pomoc w zorganizowaniu finansowania przez firmę leasingową.

Maszyna posiada pełną dokumentację techniczno ruchową, rysunki co do posadowienia i przyłączy zdjęcia i dokumentację możemy dodatkowo przesłać do Państwa.

Posiadam również wersje Sportsman 12/10.

W przypadku zainteresowania zapraszam serdecznie na spotkanie i próby na maszynie. Maszyna jest pod prądem i powietrzem – można przeprowadzić testy pokazowe możliwości maszyny.

Polecam i zapraszam na spotkanie.

W sprawie bliższych informacji dotyczących maszyny prosimy o kontakt z :
Bogdan Hałun, tel. 600 485 767
mail: [email protected]