Mag Data Venus 380

Profesjonalne urządzenie do laminowania z systemem uszlachetniania folią na gorąco.

System laminujący umożliwiający łatwą laminację zaraz po wydruku jest dziś kluczowym elementem zapewniającym konkurencyjność Państwa drukarni.

Krótki czas realizacji zlecenia jest często ważniejszy niż sama cena.

Laminatory Venus 380 są oferowane z półautomatycznym systemem podawania lub automatycznym podajnikiem [na dużą ilość arkuszy] i umożliwiają laminowanie „w czasie rzeczywistym” wszystkich wydruków wychodzących z Państwa drukarni.

Montaż tego systemu i jego obsługa są niezwykle łatwe, a zmiana zleceń jest szybka, przy czym nie odbywa się to kosztem jakości.

Laminatory te posiadają solidną konstrukcję i zostały zaprojektowane z uwzględnieniem typowej charakterystyki przemysłowych systemów laminujących, obejmującej docisk pneumatyczny, chromowaną rolkę i system precyzyjnej separacji wydruków.

Laminatory Venus umożliwią obniżenie kosztów również poprzez eliminację „minimum” [zamówienia stosowane przez firmy zewnętrzne], które ma szczególne znaczenie przy krótkich seriach.

Użytkując laminatory Venus podnoszą Państwo swój zysk, oferując klientom „uszlachetnianie” wydruków cyfrowych poprzez cyfrowe laminowanie folią na gorąco gwarantujące znakomite efekty na powierzchniach przezroczystych, metalizowanych lub białych.

Cyfrowa laminacja folią na gorąco jest bardzo szybka i łatwa, a to dzięki łatwemu systemowi zmiany folii i automatycznemu odzyskiwaniu odpadów z procesu. Będą Państwo mogli oferować ten rodzaj aplikacji z niemal natychmiastową realizacją zlecenia.

Gama laminatorów Venus to idealne rozwiązanie zwiększające atrakcyjność, zysk i konkurencyjność Państwa firmy w produkcji wizytówek, pocztówek, kartek okolicznościowych, ulotek, folderów, broszur, okładek, albumów fotograficznych.

 

Najważniejsze cechy gamy laminatorów Venus

Łatwe w obsłudze. Mogą być obsługiwane przez każdego operatora bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności.

Dotykowy wyświetlacz cyfrowy umożliwia ustawienie wszystkich parametrów roboczych: ładowanie, praca, zatrzymanie, prędkość, laminowanie na zakładkę, punkt separacji.

Możliwość zapamiętywania zleceń i błyskawicznego ładowania ustawień

Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość

Kompaktowe rozmiary, odpowiednie do każdego środowiska pracy

Wysoka wydajność, do 1300 SRA3 na godzinę Laminacja 100 arkuszy w czasie około 5 minut!

Szybka i łatwa zmiana roli

Automatyczne wyrównywanie i nakładanie na siebie wydruków

Automatyczna separacja zalaminowanych wydruków

Automatyczna nawijarka do folii w procesie cyfrowego uszlachetniania na gorąco

Chromowana rolka zapewnia idealne rozprowadzenie ciepła i nienaganną jakość laminacji oraz cyfrowego uszlachetniania folią na gorąco

Precyzyjny system sterowania i utrzymywania temperatury

Docisk pneumatyczny gwarantuje optymalne przyleganie folii nawet na najtrudniejszych wydrukach

Sprężarka w zestawie, umieszczona w specjalnie zaprojektowanym miejscu

Zaprojektowane do stosowania z wieloma różnymi rodzajami folii

Opcjonalne rozszerzenie blatu podającego do laminowania wydruków o wielkości banerów

Poznaj markę Mag-Data

Mag Data jest wiodącą firmą w dystrybucji folii z tworzyw sztucznych. Założona w 1985 roku firma rozszerzyła swoją działalność poza granice kraju. Ten szybki sukces na bardzo dynamicznym i konkurencyjnym rynku jest wynikiem wielu zwycięskich strategii. Mag Data oferuje swoim klientom trwałe rozwiązania poprzez dokładną analizę ich potrzeb. Spółka odpowiada na coraz bardziej zróżnicowane zapotrzebowanie rynku oferując różnorodne folie do laminacji i opakowań giętkich. Szeroka gama dostępnych produktów pozwala klientowi wybrać produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb, o najlepszym stosunku jakości do ceny. Korzystanie z kilku wyspecjalizowanych spedytorów na danym obszarze gwarantuje wydajną sieć dystrybucji, która zapewnia szybkie dostawy na całym świecie. Zwrócenie uwagi na stale ewoluujący rynek skłoniło Mag Data do dywersyfikacji swojej działalności poprzez transformację i dystrybucję produktów w dziedzinie opakowań giętkich i przemysłu elektromechanicznego. Dzięki tym wysoce technicznym sektorom Mag Data jeszcze bardziej udoskonaliła swoje procedury kontrolne i zdobyła nowe umiejętności technologiczne i handlowe. Te same strategie doprowadziły firmę do wejścia na rynek lakierów UV, których produkty są przeznaczone zarówno do zastosowań offsetowych, jak i fleksograficznych. Przez lata Mag Data umieszczała relacje ze swoimi klientami w centrum każdej podejmowanej decyzji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Mag Data nieustannie poszukuje nowych pomysłów, aby wspólnie wykorzystać nowe możliwości.

Kontakt

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn


Mob. (+48)694 348 554
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]