Mag Data Saturn 540

Profesjonalne urządzenie do laminowania z systemem uszlachetniania folią na gorąco.

Łatwość obsługi i solidna konstrukcja zapewniają znakomite efekty przy laminowaniu na zlecenie.

System laminujący umożliwiający łatwą laminację zaraz po wydruku jest dziś kluczowym elementem zapewniającym konkurencyjność Państwa drukarni.

Prędkość laminacji okazuje się często być argumentem ważniejszym niż proponowana cena.

Urządzenie Saturn 540, które można wyposażyć w dostępny w opcji podajnik na dużą liczbę arkuszy, dzięki niezwykłej łatwości obsługi umożliwia pracę w „czasie rzeczywistym” bez żadnych ustępstw jeśli chodzi o jakość.

Laminatory te posiadają solidną konstrukcję i zostały zaprojektowane z uwzględnieniem typowej charakterystyki przemysłowych systemów laminujących, obejmującej docisk pneumatyczny, szeroką chromowaną rolkę i system precyzyjnej separacji wydruków.

Dzięki Saturnowi 540 nie tylko będą mogli Państwo laminować wydruki w czasie rzeczywistym, ale też obniżą Państwo koszty tak zwanych „minimalnych serii”, które mają szczególnie istotny wpływ na  wzrost kosztów przy małych seriach druku.

Używając laminatora Saturn 540 zwiększają Państwo również swój zysk, oferując klientom piękne wykończenia powierzchni przeźroczystych, metalizowanych i białych.

Osiągnięcie tego rodzaju wykończeń jest bardzo szybkie i łatwe, a to dzięki łatwemu systemowi zmiany roli i automatycznemu odzyskiwaniu odpadów z procesu.

S540 to idealne rozwiązanie zwiększające atrakcyjność, zysk i konkurencyjność Państwa firmy w produkcji wizytówek, pocztówek, zaproszeń, kartek okolicznościowych, ulotek, broszur, okładek, albumów fotograficznych.

Mocne strony laminatora Saturn 540:

 • Łatwy w użyciu, może być obsługiwany przez każdego operatora bez konieczności posiadania specjalnych umiejętności.
 • Dotykowy wyświetlacz cyfrowy umożliwia ustawienie wszystkich parametrów roboczych: temperatury, prędkości, laminowania na zakładkę, punktu separacji.
 • Możliwość zapisania w pamięci różnych zleceń.
 • Solidna i trwała konstrukcja gwarantuje wydajność mimo upływu czasu.
 • Kompaktowe rozmiary, odpowiedni do każdego środowiska pracy.
 • Wysoka wydajność, do 2000 arkuszy w rozmiarze SRA3 na godzinę Laminacja 100 arkuszy w czasie poniżej 5 minut!
 • Możliwość laminowania arkuszy w rozmiarach do 1200 mm.
 • Szybka i łatwa zmiana roli.
 • Automatyczne wyrównywanie i ustawianie arkuszy na zakładkę.
 • Automatyczna separacja wydruków.
 • Automatyczna nawijarka do folii w procesie uszlachetniania na gorąco.
 • Chromowana rolka zapewnia idealne rozprowadzenie ciepła i nienaganną jakość laminacji oraz uszlachetniania folią.
 • Precyzyjny system kontroli i utrzymania temperatury.
 • Docisk pneumatyczny gwarantuje optymalne przyleganie folii nawet na najtrudniejszych wydrukach.
 • Sprężarka w zestawie, umieszczona w specjalnie zaprojektowanym miejscu.
 • Zaprojektowany do stosowania z bardzo wieloma różnymi rodzajami folii.

Dostępny w opcji moduł zapobiegający powstawaniu zmarszczeń umożliwia osiągnięcie optymalnych rezultatów nawet przy nakładaniu folii w wysokich temperaturach.

Dostępny w opcji podajnik na dużą liczbę arkuszy z systemem zasysania. Podajnik może być zamontowany w późniejszym czasie.

Podajnik Profeeder 5478

Dostępny w opcji podajnik do S540 na dużą liczbę arkuszy

Precyzyjny system podawania zsynchronizowany z S540

Podaje do 2000 arkuszy w rozmiarze SRA3 na godzinę

Pompa podciśnienia w zestawie, niski poziom hałasu

Odpowiedni do każdego środowiska pracy

System sterowania nachodzeniem arkuszy na siebie zsynchronizowany z S540

Możliwe jest zamontowanie go w S540 również w późniejszym czasie, bez konieczności wprowadzania modyfikacji urządzenia

Poznaj markę Mag-Data

Mag Data jest wiodącą firmą w dystrybucji folii z tworzyw sztucznych. Założona w 1985 roku firma rozszerzyła swoją działalność poza granice kraju. Ten szybki sukces na bardzo dynamicznym i konkurencyjnym rynku jest wynikiem wielu zwycięskich strategii. Mag Data oferuje swoim klientom trwałe rozwiązania poprzez dokładną analizę ich potrzeb. Spółka odpowiada na coraz bardziej zróżnicowane zapotrzebowanie rynku oferując różnorodne folie do laminacji i opakowań giętkich. Szeroka gama dostępnych produktów pozwala klientowi wybrać produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb, o najlepszym stosunku jakości do ceny. Korzystanie z kilku wyspecjalizowanych spedytorów na danym obszarze gwarantuje wydajną sieć dystrybucji, która zapewnia szybkie dostawy na całym świecie. Zwrócenie uwagi na stale ewoluujący rynek skłoniło Mag Data do dywersyfikacji swojej działalności poprzez transformację i dystrybucję produktów w dziedzinie opakowań giętkich i przemysłu elektromechanicznego. Dzięki tym wysoce technicznym sektorom Mag Data jeszcze bardziej udoskonaliła swoje procedury kontrolne i zdobyła nowe umiejętności technologiczne i handlowe. Te same strategie doprowadziły firmę do wejścia na rynek lakierów UV, których produkty są przeznaczone zarówno do zastosowań offsetowych, jak i fleksograficznych. Przez lata Mag Data umieszczała relacje ze swoimi klientami w centrum każdej podejmowanej decyzji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Mag Data nieustannie poszukuje nowych pomysłów, aby wspólnie wykorzystać nowe możliwości.

Kontakt

Michał Czumaj

Product Manager ds. Sprzedaży Maszyn


Mob. (+48)694 348 554
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]