MacTac Laminaty na powierzchnie 3D

OKLEJANIE POJAZDÓW

 

DŁUGOOKRESOWE

LF 10700 CM
Ultra-przezroczysty, matowy, miękki, wylewany laminat, zaprojektowany specjalnie do ochrony dużych i średnich wydruków cyfrowych.

Folia: wylewana PCW

Grubość: 30 µm

Podkład: bezbarwny PET 30g

Klej: akrylowy, solwentowy

Trwałość: 4 lata

 

LF 10700 CG-UV
Ultra-przezroczysty, błyszczący, miękki, wylewany laminat, zaprojektowany specjalnie do ochrony dużych i średnich wydruków cyfrowych.Folia: wylewana PCW

Grubość: 30 µm

Podkład: papier powlekany Kraft 135g

Klej: akrylowy, solwentowy, High-tack

Trwałość: 4 lata

Poznaj markę MacTac

Mactac jest wiodącym dostawcą samoprzylepnych foli ploterowych i folii dedykowanych do zadruku cyfrowego. Opierając się na osobistej obsłudze, wsparciu technicznym, zapewnieniu jakości, niestandardowych rozwiązaniach i wydajności łańcucha dostaw, Mactac zapewnia swoim klientom produkty najwyższej jakości. Firma Mactac jest zaangażowana w opracowywanie i wytwarzanie wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych produktów, które przekraczają oczekiwania klientów. Celem firmy jest zaspokajanie dzisiejszych potrzeb i przewidywanie jutra. Sukces Mactac opiera się na zrównoważonej kulturze jakości leżącej u podstaw wszystkich procesów i działań biznesowych. To jest podstawa, na której Mactac buduje zaufanie swoich klientów, dostawców i partnerów.

Pliki do pobrania

Zobacz również:

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]