MacTac Folie z klejem kropeczkowym

To jednowarstwowa folia, która pozwala w ekonomiczny sposób tworzyć efektowne grafiki podłogowe do dekoracji krótkoterminowych w przestrzeni komercyjnej i wystawowej. Doskonała drukowalność i wbudowana powierzchnia antypoślizgowa folii sprawia, że jest to idealny wybór wśród szerokiej gamy folii podłogowych. Pozwala uniknąć dodatkowych kosztów zakupu drugiego medium do zabezpieczenia aplikacji i zapewnienia jej odpowiednie właściwości.

 

Seria JT 8300 Dot

Folie zaprojektowane z myślą o pracownikach powierzchni komercyjnych, którzy zmagają się z wyklejeniem grafiki promocyjnej. Seria JT 8300 Dot jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze niż produkty z klejem B-free. Specjalny kropkowany klej pozwala użytkownikom osiągnąć bardzo profesjonalny efekt wyklejenia, dzięki doskonałej jakości produktów i możliwości drukowania we wszystkich technologiach.
Seria dedykowana do tworzenia efektownych projektów przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów związanych z profesjonalnymi aplikatorami do krótkoterminowych dekoracji w przestrzeniach komercyjnych i na wystawach.

Folia: monomerowa PCW

Grubość: 120 µm

Podkład: papier powlekany Kraft 140g

Klej: kropeczkowy, akrylowy, emulsyjny

Technologie zadruku: solwent/eko-solwent/UV/latex

Trwałość: 1 rok

Certyfikacja trudnopalności: B-s2, d0 (EN13501-1)

 

Seria JT 8300 Dot Yellow/Red

JT 8300 Red/Yellow Dot to transparentne folie, które umożliwią stworzenie dużej, kolorowej reklamy bez konieczności zadrukowywania tła.
Wyjątkowe przezroczyste czerwone i żółte wykończenie zapewnia żywe tło dla krótkoterminowych zastosowań: “Produkty te ułatwiają konwersję grafiki o wyróżniających się komunikatach promocyjnych. Wystarczy jedynie zadrukować folię JT 8300 Red/Yellow Dot czarnym albo białym atramentem.”
Ponadto wyjątkowy klej kropeczkowy Mac Dot, daje możliwość bezproblemowej aplikacji folii. Jest on zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze niż podstawowe kleje bez tej technologii. Do aplikacji nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt ani wykwalifikowany personel. Folia charakteryzuje się dobrą przyczepnością na szkle i innych gładkich powierzchniach.

Folia: monomerowa PCW

Grubość: 100 µm

Podkład: papier powlekany 135g

Klej: kropeczkowy, akrylowy, emulsyjny

Technologie zadruku: solwent/eko-solwent/UV/latex

Trwałość: 1 rok

Certyfikacja trudnopalności: B-s2, d0 (EN13501-1)

 

Seria JT 8300 Dot Floor

Bezproblemowy zadruk i aplikacja! JT 8300 Dot Floors przenosi moc kleju kropeczkowego na aplikacje podłogowe. Folia zachowuje właściwości antypoślizgowe bez konieczności laminowania. Jest to idealny wybór do krótkookresowych reklam podłogowych.
To jednowarstwowa folia, która pozwala w ekonomiczny sposób tworzyć efektowne grafiki podłogowe do dekoracji krótkookresowych w przestrzeni komercyjnej i wystawowej. Doskonała drukowalność i wbudowana powierzchnia antypoślizgowa folii sprawia, że jest to idealny wybór wśród szerokiej gamy folii podłogowych. Pozwala uniknąć dodatkowych kosztów zakupu drugiego medium do zabezpieczenia aplikacji i zapewnienia jej odpowiednie właściwości.
Kropeczkowy klej zapewnia łatwą i szybką aplikację nawet osobom bez doświadczenia w wyklejaniu folii np. pracownikom punktów sprzedaży.

Folia: monomerowa PCW

Grubość: 200 µm

Podkład: papier powlekany 120g

Klej: kropeczkowy, akrylowy, emulsyjny

Technologie zadruku: solwent/eko-solwent/UV/latex

Trwałość: 1miesiąc

Certyfikacja trudnopalności: Bfl- s1 (EN13501-1)

O czym informują litery? Pierwsze dwie litery to informacje na temat folii zewnętrznej:

WG – White Gloss (biała błysk)

WM –  White Matt (biała mat)

WT –  White Translucent (biała translucentna)

CG –  Clear Gloss (bezbarwna błysk)

CM –  Clear Matt (bezbarwna mat)

CS – Clear Satin (bezbarwna satynowa)

 

Kolejne litery odpowiadają informacjom dotyczącym kleju:

PT – Permanent Transparent (trwały bezbarwny)

RT – Removable Transparent (usuwalny bezbarwny)

PG – Permanent Grey (trwały szary)

RG – Removable Grey (usuwalny szary)

BFT – Bubble Free Transparent (kanalikowy bezbarwny)

BFG –  Bubble Free Grey (kanalikowy szary)

UV – UV compatible (kompatybilny z wydrukami UV)

 

Korzyści

ekonomiczne, jednowarstwowe rozwiązanie

doskonała drukowalność na wszystkich głównych platformach

łatwa w aplikowaniu i usuwaniu

właściwości antypoślizgowe

nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi do aplikowania

Okiem naszego eksperta:

Bezproblemowy zadruk i aplikacja! JT 8300 Dot Floors przenosi moc kleju kropeczkowego na aplikacje podłogowe. Folia zachowuje właściwości antypoślizgowe bez konieczności laminowania. Jest to idealny wybór do krótkoterminowych reklam podłogowych.

Kropeczkowy klej zapewnia łatwą i szybką aplikację nawet osobom bez doświadczenia w wyklejaniu folii np. pracownikom punktów sprzedaży.

Karolina Ligienza

Product Manager

Poznaj markę MacTac

Mactac jest wiodącym dostawcą samoprzylepnych foli ploterowych i folii dedykowanych do zadruku cyfrowego. Opierając się na osobistej obsłudze, wsparciu technicznym, zapewnieniu jakości, niestandardowych rozwiązaniach i wydajności łańcucha dostaw, Mactac zapewnia swoim klientom produkty najwyższej jakości. Firma Mactac jest zaangażowana w opracowywanie i wytwarzanie wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych produktów, które przekraczają oczekiwania klientów. Celem firmy jest zaspokajanie dzisiejszych potrzeb i przewidywanie jutra. Sukces Mactac opiera się na zrównoważonej kulturze jakości leżącej u podstaw wszystkich procesów i działań biznesowych. To jest podstawa, na której Mactac buduje zaufanie swoich klientów, dostawców i partnerów.

Pliki do pobrania

Zobacz również:

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]