MacTac Folia tablicowa

Folia tabicowa – WallCHALKER – przekształci każdą powierzchnię w prawdziwą tablicę! Folia WallCHALKER jest bardzo łatwa do cięcia: może mieć dowolny kształt, dowolny rozmiar. Została zaprojektowana do tworzenia przyciągającej uwagę komunikacji z klientem w restauracjach, hotelach, butikach, centrach handlowych, kawiarniach, a także jako element wystroju wnętrz pokoi dziecięcych, kuchni itp. Powierzchnia jest odpowiednia do pisania kredą i pisakami suchościeralnymi.

Jest to teksturowana, czarna, matowa folia, o powierzchni tablicowej. Łatwa do aplikowania i bezproblemowa do czyszczenia (bez dodatkowej chemii). Klej usuwalny, który nie pozostawia resztek na podłożu po usunięciu (do 2 lat) i zapewnia przyczepność na ścianach. Możliwy zadruk latxem i UV (konieczne testy).

Folia: monomerowa PVC

Grubość: 120 µm

Podkład: papier powlekany Kraft 135g

Klej: akrylowy, solwentowy

Technologie zadruku: latex/UV (konieczne testy)

Trwałość: 4lata

Certyfikacja trudnopalności: M1

Poznaj markę MacTac

Mactac jest wiodącym dostawcą samoprzylepnych foli ploterowych i folii dedykowanych do zadruku cyfrowego. Opierając się na osobistej obsłudze, wsparciu technicznym, zapewnieniu jakości, niestandardowych rozwiązaniach i wydajności łańcucha dostaw, Mactac zapewnia swoim klientom produkty najwyższej jakości. Firma Mactac jest zaangażowana w opracowywanie i wytwarzanie wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych produktów, które przekraczają oczekiwania klientów. Celem firmy jest zaspokajanie dzisiejszych potrzeb i przewidywanie jutra. Sukces Mactac opiera się na zrównoważonej kulturze jakości leżącej u podstaw wszystkich procesów i działań biznesowych. To jest podstawa, na której Mactac buduje zaufanie swoich klientów, dostawców i partnerów.

Pliki do pobrania

Zobacz również:

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]