3M laminat do oklejania aut

laminat 3M™ Scotchcal 8518

3M™ Scotchcal™ laminat 8518 to samoprzylepny 50µm laminat zabezpieczający z filtrem UV. Transparentność w połączeniu z wysokim połyskiem nadaje grafice idealną gładkość i wzmacnia nasycenie barw. Ważną zaletą laminatu jest jego elastyczność i plastyczność, które pozwalają na dopasowywanie się do różnych kształtów.

Najważniejsze cechy

  • laminat ochronny, wysoko przejrzysty
  • dla ochrony wydrukowanych grafik na foliach graficznych 3M™ Controltac™ serii IJ180 oraz IJ170
  • klej akrylowy na bazie rozpuszczalnika
  • zastosownie na wewnętrznych i zewnętrznych aplikacjach

 

 

Korzyści laminatu 3M Scotchcal 8518

laminat ochronny, wysoko przejrzysty

dla ochrony wydrukowanych grafik na foliach graficznych 3M™ Controltac™ serii IJ180 oraz IJ170

klej akrylowy na bazie rozpuszczalnika

zastosownie na wewnętrznych i zewnętrznych aplikacjach

okiem naszego eksperta:

Laminaty wylewane 3M™ Scotchcal 8518 to zaawansowane technologicznie produkty, które zapewniają swobodę projektowania i najwyższą jakość aplikacji. Dzięki objęciu gotowej realizacji najszerszą na rynku gwarancją 3M™ MCS™ masz pewność, że grafika utrzyma najwyższą jakość przez cały zakładany czas ekspozycji!

Karina Górska

Bussines Development Product & Project Manager

Poznaj markę 3M

3M Company – to amerykański koncern zajmujący się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów, między innymi tworzyw sztucznych, folii do dekoracji wnętrz, podświetleń i car wrappingu. Ponad sto lat temu firma 3M rozpoczęła działalność jako małe przedsięwzięcie wydobywcze w północnej Minnesocie. Obecnie to globalna potęga, której produkty poprawiają codzienne życie ludzi na całym świecie. Podstawę działalności dzisiejszej firmy 3M stanowi duch innowacji i współpracy. Innowacje naukowe, techniczne i marketingowe tj firmy odniosły sukces na przestrzeni lat, ostatecznie czyniąc 3M stałą marką na liście Fortune 500. Obecnie ponad 60 000 produktów 3M jest używanych w domach, firmach, szkołach, szpitalach, poligrafii i innych branżach. Jedna trzecia sprzedaży pochodzi z produktów wynalezionych w ciągu ostatnich pięciu lat dzięki innowacjom tysięcy badaczy i naukowców, których firma zatrudnia na całym świecie. Dzięki działalności korporacyjnej w 70 krajach i sprzedaży w 200 koncern jest zaangażowany w tworzenie technologii i produktów, które rozwijają każdą firmę, ulepszają każdy dom i poprawiają jakość życia.

Pliki do pobrania

Zobacz również:

Kontakt

Karina Górska

Bussines Development
Product & Project Manager

mob. (+48) 694 345 822
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]